Türk Havacılık ( TAİ ) Personel Alımı İçin İlan Yayımladı!

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii tarafından yayımlanan personel ilanlarına göre kurumun bünyesinde boş kontenjanlarda personel alımı yapılacağı belirtildi. Bizlerde ekibimiz ile birlikte söz konusu personel alım ilanını sizler için derledik...

Türk Havacılık ( TAİ ) Personel Alımı İçin İlan Yayımladı!

Türk Havacılık ve Uzay Sanayi Kurumu'nun resmi internet sayfasından personel alımına ihtiyaç duyulan boş kontenjanlar yayınlandı. Yaımlanan açık pozisyonlara başvuruda bulunmak isteyen adayların başvuru formlarını doldurmasıyla bu pozisyonlara başvuru da bulunabilecekler.

KURUM İÇERİSİNDE İHTİYAÇ OLAN AÇIK POZİSYONLAR

Türk Havaclık ve Uzay Sanayi Kurumu'nun yayınlamış olduğu açık pozisyonlar şu şekilde; Yalın Üretim Mühendisi, Jet Eğitim ve Taaruz Uçağı Projesi, Milli Uydu Projeleri, Yük Mühendisi, Ağırlık ve Denge Mühendisi, Uçuş Performans Mühendisi, İtki Aerodinamiği Mühendisi, Aeroelastik Mühendisi, Aerodinamik Mühendisi, Donanım Tasarım Mühendisi, Aviyonik Yazılım Geliştirme Mühendisi, Aviyonik Yazılım Doğrulama Mühendisi, Engelli Personel (Teknisyen) olarak açık pozisyonların başvuruabilecek bölümleri açıklandı.

BAŞVURU ŞARTLARI 

Başvuru yapılacak açık pozisonlar için istenien şartlar her pozisyon için farklı olsa da bizler sizlerden istenen genel başvuru şartlarını derleyerek haberimize yansıttık. Genel başvuru şartları şu şekildedir; Türkiye Cumhuriyeti vatadnaşı olması, herhangi bir sağlk problemi bulunmaması, vardiyalı ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek olması adaylardan istenilen genel şartlardandır. 

Başvuru yapacak olan adaylar başvurularını pozisyonların açıklanmış olduğu resmi internet sitesi üzerinden yapabileceklerdir.

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2018, 16:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nuri dagcı
Nuri dagcı - 2 yıl Önce

Başvuru yapacam yapamıyorum nasıl başvurrum

Oğuzkan
Oğuzkan - 2 yıl Önce

Alımlar Ne Zaman Belli Bir Tarih Varmı