Türk Hava Yolları Öğretmen Alım İlanı Yayımladı!

Türk Hava Yolları bünyesindeki eksikliği gidermek amaçlı çok sayıda mühendislik mezunu Yer Dersi Öğretmeni alacak. Başvuru şartları ve diğer detaylar şöyledir.

Türk Hava Yolları Öğretmen Alım İlanı Yayımladı!
Türk Hava Yolları kendi bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak amaçlı Aydın Çıldır A.Ş.'de Görevlendirilmek Üzere Yer Dersi Öğretmeni Aranıyor. Adaylar başvuru şartlarına uygun olması halinde başvurularını gerçekleştirebilirler. Adaylardan bi çok mühendislik bölümlerinden mezun olmaları ile alınacaktır. 

ADAYLARDAN ARANACAK ŞARTLAR :

Türk Hava Yolları alım yapacağı Öğretmen adaylarından, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, Adli sicil kaydı ve adli sicil arşivi bulunmamak, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş olmak, SHGM tarafından verilen ATP Teorik Ders Sertifikasına sahip adaylarda 01.01.1965 ve sonrası doğumlu olmak,Sertifikası olmayan adaylarda 01.01.1979 ve sonrası doğumlu olmak, Havacılık sektöründe tercübesi olmayan adaylar için , Havacılık ve Uzay, Meteoroloji, Uçak, Uçak ve Uzay, Uzay mühendisliği bölümlerinden mezun olmak, Havacılık sektöründe en az 1 yıl tecrübesi olan adaylar için bu mğhendisliklere ek olarak, Ekelktrik, Elektroik Elektorink, Elektronik ve haberleşme, Makine, Makine ve imalat, Makine ve malzeme, Mekatranik mühendisliği bölümlerinden olmak ( SHGM tarafından verilen ATP Teorik Ders Sertifikasına sahip adaylarda Mühendislik bölümlerden mezun olma şartı aranmaz.) , ingilizce dil seviyesi 06.04.2015 yılı itibari ile TOEFL : 55, IELTS (Academic) : 5, YDS : 60 sınavlarınan bu puanları almak veya THY tarafından yapılacak dil sınavından 70 puan almak şartları aranacaktır. 

Bu şartlara uygun olan adaylar, bu ilana Türk Hava Yolları resmi internet sitesinden başvuru yapabilirler. Yada aşağıdaki bağlantıyı kullanarak direk başvuru adresine gidebilirsiniz.

Başvuru : https://www4.thy.com/cv/cvYerDersiOgretmeni.jsf

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE