Türk Hava Yolları 8 Bin Hostes Alımı Yapacak

Türk Hava Yolları 6 sene içerisinde toplam 8 bin kişilik hostes alımı yaparak hostes sayısını 18 bine çıkartmaya hazırlanıyor.

Türk Hava Yolları 8 Bin Hostes Alımı Yapacak
Türkiye başta olmak üzere dünyanın dört bir yanında tanınan hava yolu şirketleri arasında yer almakta olan Türk Hava Yolları açık pozisyonlar için çok sayıda personel alımı gerçekleştirmeye devam ediyor. Alım ilanları genel olarak Türk Hava Yolları tarafından hazırlanmakta ve resmi internet sitesinden kamuoyuna duyurulmaktadır.

Türk Hava Yollarının bünyesinde şu anda 10 bin hostes istihdam etmektedir. Bu sayıyı artırma çabası içerisinde olan Türk Hava Yolları 6 seneye kadar yani 2023 yılına kadar 8 bin hostes alımı daha gerçekleştirerek bünyelerinde istihdam etmekte olan hostes sayısını 18 bine çıkartmayı planlamaktadır.

Yonca Ceylan Müjdeli Haberi Verdi

Türk Hava Yolları, Kabin Eğitim Müdürü olarak bilinen Yonca Ceylan, Türk Hava Yolları bünyesinde ki toplam hostes sayısını açıkladığı gibi yine alım yapmayı planladıkları hostes sayısını da açıkladılar. Buna göre Türk Hava Yolları 6 sene içerisinde 8 bin hostes alımı daha yapmayı düşünüyor.

En Yakın Alımlar Ne Zaman Yapılacak

Şu anda Türk Hava Yolları, Kabin Eğitim Müdürü olarak bilinen Yonca Ceylan açıklamalarından en yakın hostes alımlarının ne zaman yapılacağı net olarak bilinmiyor ancak Türk Hava Yolları da bilindiği üzere istihdam seferberliği kapsamında personel alımı gerçekleştirmekte olan kuruluşlar arasında yer almakta olup bu sene özellikle yaz aylarında ya da yaz aylarına girmeden sefer sayılarının artması ile oluşacak hostes açığının kapatılması için Türk Hava Yolları personel alımı ilanını kamuoyuna duyurabilir.

TÜM PERSONEL İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ
Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2017, 23:52

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE