Türk Hava Yolları 100 Personel Alımı Gerçekleştiriyor

Türk Hava Yolları personel alımı gerçekleştiriyor. THY Bilgi Teknolojileri alanında görev yapacak 100 personel alımı gerçekleştirecek. İşte detaylar.

Türk Hava Yolları 100 Personel Alımı Gerçekleştiriyor
Türk Hava Yolları açtığı açık iş pozisyonu ile çalışmak isteyen 100 personel adayı alacak. Alım yapılacak kadrolar için adaylardan bazı şartlar aranmaktadır. Ayrıca başvuru yapacak adaylar en geç Nisana kadar yapabilecektir. Başvuru tarihleri ilanın devamında yer almaktadır. Adaylar başvuru yapabilmesi için aşağıdaki şartları taşıması gerekmektedir. 

Türk Hava Yolları alım yapacağı 100 personel adayında, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 01 Ocak 1979 tarihinde doğmuş olmak, erkek adaylar için askerliğini bitirmiş veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Adli sicil kaydı bulunmaması, daha önceki kurumundan veya Türk Hava Yolları şirketinden disiplin cezası ile ayrılmamış olmak, seyehat engeli bulunmaması, uluslararası projelerde görev alabilecek ve proje terminlerine uygun tempoda çalışabilecek olmak, En az 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin ilgili bilişim bölümlerinden mezun olmuş olmak, İlgilizce seviyesi, TOEFL (IBT) : 79 , IELTS (Academic): 6.5, YDS: 75 olmak, araştırmayı öğrenmeyi ve keşfetmeyi sevmek, analitik düşünebilme yeteneğine sahip olmak ve çözüm üretebilmek, teknolojiyi ve yenilikleri takip edebilmek, İletişim ve koordinasyon yeteneğine sahip, takım çalışmasına yatkın, motivasyonu yüksek, adaylar alınacaktır. 

Türk Hava Yolları 100 personel alımı ilanına başvuruda bulunacak olan adaylar, en geç 03 Nisan 2017 tarihine kadar saat 17:00 a kadar başvurularını gerçekleştirmeleri şarttır. İlana başvurular, internet üzerinden başvurmaları gerekmektedir. Yukarıdaki şartları taşımayanların ve internet başvurusu dışında herhangi bir şekilde başvuru yapanların başvurusu kabul edilmeyecektir. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER