Türk Hava Kurumu Üniversitesi Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak

Türk Hava Kurumu Üniversitesinden yayınlanan bildiri ile çok sayıda personel alımı yapılacağı öğrenildi. Pozisyonlar ve başvuru hakkında detaylar açıklandı.

Türk Hava Kurumu Üniversitesi Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak
Türk Hava Kurumu Üniversitesi boş bulunan pozisyonların doldurulabilmesi için personel alım ilanları yayımlamaktadır. Buna göre söz konusu üniversite boş bulunan öğretim görevlisi pozisyonlar için doçent, yardımcı doçent ve öğretim görevlisi personelleri alımı yaptığı gibi ihtiyaç olduğu durumlarda da normal personel alımı yapmaktadır. Yeni yayımlanan bildiri ile çok sayıda personel alımı yapılacağı belirtildi.

Kaç Personel Alınacak

Türk Hava Kurumu Üniversitesi personel alımı yapacağını duyurdu. Peki toplam kaç personel alınacak? yayımlanan bildiriye göre farklı pozisyonlarda istihdam etmek üzere toplam 7 personel alımı yapılacak.

Alınacak olan personeller Kurgu Operatörü, Webmaster, Bilgi İşlem Uzmanı (Teknik Personel), Network Uzmanı, Sistem Mühendisi ve Uzman pozisyonlarında çalışacak.

Buna göre her pozisyon için ayrı ayrı nitelikler belirtilmiş durumda ve adayların tercihen tecrübeli olması istenmekte olup gerekli olan tüm sertifikalara ve bilgilere sahip olması gerekmektedir. Aksi takdirde başvuru yapan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır. 

Bugün yayımlanan bildiri ile başvurular 8 Eylül 2016 tarihinde başlayacağı belirtilmiş olup son başvuru tarihinin 23 Eylül 2016 olduğu açıklandı. Başvuru yapmak isteyen adayların aşağıdaki bağlantıda bulunan formu doldurarak şahsen Türk Hava Kurumuna müracaat etmesi gerekiyor. İsteyen adaylar basvuru@thk.edu.tr mail yolu ile de Kuruma başvurularını gerçekleştirebilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Samet
Samet - 5 yıl Önce

Sizinle çalışmak istiyorum Türk Hava yolarinda