Türk Hava Kurumu Personel Alıyor

Türk Hava Kurumu kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere KPSS şartı olmadan personel alımı yapıyor. Peki hangi pozisyonlar için personel alınacak.

Türk Hava Kurumu Personel Alıyor
Ülkemizin en bilinen kurumları arasında yer almakta olan Türk Hava Kurumu açık pozisyonlar için çok sayıda personel alımı gerçekleştirmektedir. Alımlarını genel olarak interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile duyurmakta olan Türk Hava Kurumu yeni yayımladığı ilanlar ile personel alacağını duyurdu.

Türk Hava Kurumu tarafından interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile yayımlanan açık pozisyonlara bakıldığında kurumun personel alımı yapılacağı görülmektedir. Peki hangi pozisyonlar için Türk Hava Kurumu personel alımı yapıyor.

Hangi Pozisyonlar İçin Personel Alınacak

Türk Hava Kurumu interaktif iş ilanları sitelerinden açık pozisyonlar için personel alımı yapacağını duyurdu. Peki hangi pozisyonlar için personel alınacak. Yayımlanan ilanlara göre Türk Hava Kurumu;

Paramedik
Acil Tıp Teknisyeni
Helikopter Pilotu
Hemşire
Yazılım Geliştirme Uzmanı
Doktor

Yukarıda belirtilmiş olan pozisyonlar için Türk Hava Kurumu personel alımı yapmaktadır Açık pozisyonlar interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile duyurulmuş olup adayların müracaat edebilmesi için pozisyonlar için belirlenmiş olan niteliklere sahip olması gerekmektedir. Türk Hava Kurumu bünyesinde istihdam etmek isteyen adayların aşağıda yer alan linki takip ederek gerekli nitelikleri ve şartları öğrendikten sonra başvuru yapması gerekmektedir.

https://goo.gl/f3HZJZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE