Türk Hava Kurumu Personel Alımı Yapıyor

Türk Hava Kurumu kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere açık pozisyonlar için personel alımı yapıyor. Peki hangi pozisyonlar için personel alınacak.

Türk Hava Kurumu Personel Alımı Yapıyor
Türk Hava Kurumu kendi bünyelerinde bulunan açık pozisyonlar için personel alımları gerçekleştirmektedir. Resmi internet sitesi aracılığı ile personel alımları hakkında duyurular yapmakta olan kurum yine interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile açık pozisyonları duyurmakta ve bu pozisyonlar için Türk Hava Kurumu personel alımı gerçekleştirmektedir. Müracaatlar bu kanal üzerinden kabul edilmektedir.

Türk Hava Kurumu interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile ilan ettiği açık pozisyonlar için personel alımı gerçekleştirecek. Yayımlanan açık pozisyonlar incelendiğinden çok sayıda farlı pozisyon için personel alımları gerçekleştirilecek.

Hangi Pozisyonlar İçin Alım Yapılacak

Türk Hava Kurumu interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile ilan ettiği açık pozisyonlar için personel alımları yapacak. Peki hangi pozisyonlar için alımlar yapılacak? İlan edilen açık pozisyonlara göre;

Mühendis
Co-PİLOT
Donanım Mühendisi
Yazılım Geliştirme Uzmanı
Helikopter Pilotu

Yukarıda bulunmakta olan pozisyonlar için Türk Hava Kurumu personel alımı yapacağını duyurdu. Helikopter pilot için alımların Türkiye geneli olduğu duyurulurken Mühendis, Co-PİLOT, Donanım Mühendisi ve Yazılım Geliştmre Uzmanı pozisyonları için alımların Ankara için olacağı belirtildi. Müracaat etmek isteyen adayların aşağıda belirtilmiş olan linki takip etmesi gerekmektedir.

https://goo.gl/f3HZJZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
mesut Önel
mesut Önel - 4 yıl Önce

Selam 6 yıllık tecrübem var silahlı kartım var. E Sınıfı ehliyetim var kilo 70 boy 1.80 tel. 05444479595 iş arıyorum sağlam yer olsun güvenilir olsun saygilar