Türk Hava Kurumu KPSS Şartsız Personel Alımı Yapıyor

Türk Hava Kurumu kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı olmadan personel alımı yapıyor.

Türk Hava Kurumu KPSS Şartsız Personel Alımı Yapıyor
Ülkemizin en bilindik kurumları arasında yer alan Türk Hava Kurumu açık pozisyonlar için personel alımı gerçekleştirmeye devam ediyor. Açık pozisyonları hakkında resmi internet sitesi aracılığı ile bilgi vermekte olan Türk Hava Kurumu yine interaktif iş ilanları sitelerinden de açık pozisyonları duyurmaktadır.

İnteraktif iş ilanları siteleri aracılığı ile açık pozisyonları duyuran Türk Hava Kurumu farklı pozisyonlar için Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı olmadan memur personel alımı yapıyor. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak.

HANGİ POZİSYONLAR İÇİN ALIM YAPILACAK

Türk Hava Kurumu interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile farklı pozisyonlara personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Peki alınacak olan adaylar Türk Hava Kurumu bünyesinde hangi pozisyonlarda istihdam edecek.

Acil Tıp Teknisyeni
Paramedik
Helikopter Pilotu
Hemşire
Yazılım Geliştirme Uzmanı
Doktor

Yukarıda belirtilmiş olan ilanlar için Türk Hava Kurumu açık pozisyonların ilan etmiş durumda. Müracaat etmek isteyen adayların bu kadrolar için başvuru yapması gerekmektedir.

ARANAN ŞARTLAR

Türk Hava Kurumu yukarıda ki kadrolar için personel alımı yapıyor. Ancak alımlarda her kadro için farklı nitelikler aranmaktadır. Müracaat etmek isteyen adayın aşağıda ki linki takip etmesi ve gerekli kadrolar için aranan nitelikleri öğrenerek başvuru yapması gerekmektedir.

https://goo.gl/f3HZJZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE