TÜLOMSAŞ 50 İşçi Personel Alımı Yapıyor

TÜLOMSAŞ yapmış olduğu duyurusuna göre farklı pozisyonlarda toplamda 50 işçi personel alımı gerçekleştirecek. İşte detaylar.

TÜLOMSAŞ 50 İşçi Personel Alımı Yapıyor
Devlet Personel Başkanlığının 22 Mayıs 2017 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre, TÜLOMSAŞ bünyesindeki işçi personel eksikliğini karşılamak amaçlı farklı pozisyon ve niteliklerde toplamda 50 işçi personel alımı gerçekleştirecek. TÜLOMSAŞ bünyesine alım yapacağı kadrolar için adaylardan başvuru şartlarını taşımaları istemektedir. 

ALIM KADROLARI NELERDİR:

TÜLOMSAŞ duyurusuna göre bünyesine toplamda 50 kşi alacak. 50 kişilik kadro ile 40 Endüstri Meslek Lisesi ve Teknik lise mezunu ve 10 kişi Meslek Yüksek Okulu ( Önlisans) mezunu alacak. 

Lise Mezunu Kadroları:  TÜLOMSAŞ Endüstri Meslek Lisesi veya Teknik Lise mezunu, 24 Tesviyeci, 10 Motorcu, 2 Elektrikçi, 2 Metal Boyacısı, 2 Sıhhi tesisatçı olmak üzere toplamda 40 kişi alınacak. 

Ön Lisans Mezunu kadroları: TÜLOMSAŞ 10 kişilik Ön Lisans mezunu kadrosu ile, 8 Tesviyeci ve 2 Elektrikçi alımı yapacaktır. 

GENEL BİLGİLER:

TÜLOMSAŞ bünyesine Lise ve Ön Lisans mezunu personel alım ilanını Devlet personel Başkanlığı ve Türkiye İş Kurumu sitesinde yayımlamıştır. Yukarıdaki kadrolara uygun olan adaylar başvurularını gerçekleştirebilirler. Başvurular 22 Mayıs 2017 tarihi itibari ile başlamış olup en geç 31 Mayıs 2017 tarihine kadar devam edecektir. Başvuru yapacak adaylar son başvuru gününe kadar Türkiye İş Kurumuna başvuru yapmaları gerekmektedir. Okul ve bölüm bilgileri ile diğer şartlar Türkiye İş Kurumu internet sitesinde belirtilmektedir. İşçi alımı, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik kapsamında yapılacağından, ilgililerin 22.05.2017 tarihinden itibaren Türkiye İş Kurumuna müracaat etmeleri rica olunur.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE