TÜBİTAK UME Personel Eleman Alımı 2016

TÜBİTAK UME personel alımı gerçekleştiriyor. TÜBİTAK UME bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak üzere farklı pozisyon ve farklı niteliklerde personel eleman alacak. Sizde TÜBİTAK UME iş başvurusunda bulunmak için alt kısımda verilen bilgileri inceleyebilirsiniz.

TÜBİTAK UME Personel Eleman Alımı 2016
TÜBİTAK UME 04 Nisan 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre çalışan ihtiyacını gidermek amaçlı toplamda 5 adet Uzman Yardımcısı alacak. Alımı yapılacak olan personellerin Gebze / Kocaeli de olmaları istenmektedir. Adaylardan aranan şartlar ve diğer başvuru bilgileri şöyledir;

GENEL ŞARTLAR;
  • Son Başvuru tarihi itibari ile Henüz 35 yaşını doldurmamış olan adaylar,
  • Kamu haklarından mahrum bulunmayan adaylar,
  • Görevini devamlı yapmasını engelleyek herhangi bir sağlık durumuna sahip olmayan adaylar,
  • Askerliğini yapmış veya 2 yıl askerlik ile ilgisi bulunmayan adaylar,
  • Üniversite lisans öğrenimini, süresi içinde ya da normal öğrenim süresinden en fazla bir öğretim yılı gecikmeli bitirmiş olmak (herhangi bir nedenle kayıt dondurulmuş olup da belgelenmesi halinde kayıt dondurulan süre hesaba katılmayacaktır).
  • Taksirli suçlar, kısa süreli hapis cezasına seçenek yaptırımlara çevrilmiş suçlar ile aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere; altı aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile Devletin güvenliğine, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı işlenen suçlarla, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, nitelikli hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, göreve ilişkin sırrı açıklama, Devlet sırlarına karşı suçlardan dolayı hükümlü bulunmamak.

Diğer şartlara ulaşmak isteyen adaylar ilanın tam metnini inceleyebilirler.

BAŞVURULAR;

Başvuruda bulunacak olan adaylar, en geç 24 Nisan 2016 tarihi saat 17:oo a kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular,www.ume.tubitak.gov.tr adresinden başvurularını yapacak olup talep edilen belgeler sisteme yüklenecektir. Bunun dışındaki başvurular işleme alınmayacaktır.
Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2017, 18:44

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE