TÜBİTAK UME KPSS Şartı Olmadan 13 Personel Alıyor

TÜBİTAK UME personel alım duyurusunda bulundu. İlana göre adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranmayacak.

TÜBİTAK UME KPSS Şartı Olmadan 13 Personel Alıyor
TÜBİTAK UME Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapmış olduğu duyurusuna göre 13 adet personel alımı gerçekleştirecek. Duyuru 20 Mart 2017 tarihinde yapılmış olup, duyuruya göre adaylardan Kamu personeli Seçme Sınavı şartı aranmıyacak. Alımlar Gebze/KOCAELİ ilinde yapılacak. 13 kişilik kadro farklı niteliklerde pozisyonlara dağılmaktadır. Adayların bu kadrolara yerleşebilmeleri için mutlaka aşağıdaki verilmiş olan şartları taşımaları gerekmektedir. 

Adaylardan Hangi Şartlar Aranacak ?

TÜBİTAK UME alım yapacağı kadrolar için adaylardan, kamu haklarından mahrum bulunmamak, görevini yapmasına engel olabilecek olan sağlık problemi veya bulaşıcı hastalığı olmayan adaylar, Taksirli suçlar, kısa süreli hapis cezasına seçenek yaptırımlara çevrilmiş suçlar ile aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere; altı aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile Devletin güvenliğine, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı işlenen suçlarla, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, nitelikli hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, göreve ilişkin sırrı açıklama, Devlet sırlarına karşı suçlardan dolayı hükümlü bulunmamak. 667 sayılı KHK kapsamında terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulunca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak. Şartları aranır. Ayrıca Buraya Tıklayarak ilanın tam metnini yeni sekmede açabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Başvurular Nasıl ve Ne zaman yapılacak? 

Başvuruda bulunacak olan adaylar en geç 10 Nisan 2017 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Başvurular, “www.ume.tubitak.gov.tr” adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. (Başvuru için özgeçmiş oluştururken, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi ve referans kodu seçilerek başvuru yapılması zorunludur). İş Başvuru Sistemi yoluyla yapılan başvurular haricinde başvuru kabul edilmeyecektir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE