TÜBİTAK UME 27 Personel Alacak

TÜBİTAK UME personel alımı yapıyor. TÜBİTAK UME bünyesinin personel eleman ihtiyacını karşılamak üzere farklı pozisyon ve niteliklerde personel alacak. Ayrıntılar ve başvuru bilgileri ilanın devamındadır.

TÜBİTAK UME 27 Personel Alacak
TÜBİTAK UME personel alımı yapıyor. TÜBİTAK UME bünyesinin personel eleman ihtiyacını karşılamak üzere farklı pozisyon ve niteliklerde personel alacak. Ayrıntılar ve başvuru bilgileri ilanın devamındadır.

TÜBİTAK UME 18 Mayıs 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki çalışan personel ihtiyacını karşılamak üzere Kocaeli Gebzede farklı niteliklerde ve pozisyonlarda toplamda 27 adet personel alınacak. Alımı yapılacak olan personellerden aranan şartlar başvuru bilgileri şöyledir;

GENEL NİTELİKLER:

Kamu haklarından mahrum bulunmayan adaylar,
Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek olan herhangi bir sağlık durumuna veya bulaşıcı hastalığa sahip olmayan adaylar,
Taksirli suçlar, kısa süreli hapis cezasına seçenek yaptırımlara çevrilmiş suçlar ile aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere; altı aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile Devletin güvenliğine, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı işlenen suçlarla, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, nitelikli hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, göreve ilişkin sırrı açıklama, Devlet sırlarına karşı suçlardan dolayı hükümlü bulunmamak,
Üniversite lisans öğrenimini, süresi içinde ya da normal öğrenim süresinden en fazla bir öğretim yılı gecikmeli bitirmiş olmak (herhangi bir nedenle kayıt dondurulmuş olup da belgelenmesi halinde kayıt dondurulan süre hesaba katılmayacaktır).

BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar, En geç 08 Haziran 2016 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, www.ume.tubitak.gov.tr adresinden başvurularını yapacak olup talep edilen belgeler sisteme yüklenecektir. Bunun dışındaki başvurular işleme alınmayacaktır.
İlanın Tam Metni İçin Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE