TÜBİTAK UME 15 Kamu Personeli Alımı

TÜBİTAK UME kamu personeli alımı gerçekleştiriyor. TÜBİTAK UME yaptığı duyurusunda KPSS şartı olmadan toplamda 15 kamu personeli alımı yapacağını belirtti. İşte başvuru şartları.

TÜBİTAK UME 15 Kamu Personeli Alımı
TÜBİTAK UME 19 Nisan 2017 tarihli yapmış olduğu duyurusunda personel alımı yapacağını belirtti. TÜBİTAK UME bünyesinde bulunan personel eksikliğini tamamlamak amaçlı farklı kadrolarda Gebze/KOCAELİ de toplamda 15 kamu personeli alımı gerçekleştirecek. Başvuru yapacak adaylar aranan bütün şartlara uygun olmak zorundadır. 

TÜBİTAK UME adaylardan, herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, görevini yapmasına engel olabilecek olan herhangi bir akıl rahatsızlığı ve sağlık problemi olmaması, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Ağırlıklı lisans mezuniyet notu 4,00 üzerinden en az 2,50 olmak, İngilizce yeterlilik sınavlarından gerekli puanları almış olmak, şartları aranmaktadır. Adaylar başvuru yapabilmesi için bütün şartlara uygun olmaları şarttır. 

Başvuru yapacak adaylar, ilan yayımlandığı tarihten itibaren başlamak sureti ile en geç 10 Mayıs 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, “www.ume.tubitak.gov.tr” adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. (Başvuru için özgeçmiş oluştururken, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi ve referans kodu seçilerek başvuru yapılması zorunludur). İş Başvuru Sistemi yoluyla yapılan başvurular haricinde başvuru kabul edilmeyecektir. İlan hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak için https://goo.gl/JPrhYI şu adresi kullanabilirsiniz.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE