TÜBİTAK Ulusal Meteoroloji Enstitüsü Daimi 15 Personel Alıyor

TÜBİTAK Ulusal Meteoroloji Enstitüsü kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere kamuya daimi 15 personel alımı yapıyor.

TÜBİTAK Ulusal Meteoroloji Enstitüsü Daimi 15 Personel Alıyor
Ülkemizde faaliyetlerine devam etmekte olan TÜBİTAK ve TÜBİTAK'a bağlı bulunmakta olan kamu kurumları kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere kamu personeli alımı gerçekleştirmektedir. Alım ilanları TÜBİTAK aracılığı ile yayımlanmaktadır.

TÜBİTAK'a bağlı bulunmakta olan TÜBİTAK Ulusal Meteoroloji Enstitüsü tarafından yayımlanan ilan ile açık pozisyonlar dahilinde kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 15 kişilik kamuya daimi personel alımı yapacakları öğrenildi. Peki hangi pozisyonlar için alımlar yapılmaktadır. Başvuru yapacak olan adayların sahip olması gerektiği nitelikler ve mezun olması gerektiği bölümler nelerdir?

HANGİ POZİSYONLAR İÇİN ALIM YAPILACAK

TÜBİTAK Ulusal Meteoroloji Enstitüsü kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 15 kişilik daimi personel alımı yapıyor. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak.
İnsan Kaynakları
Muhasebe
Satınalma
Kurumsal Gelişim
Stok Kontrol
Uluslararası İlişkileri
Genel Evrak 
İdari Sosyal Hizmetler

BAŞVURULAR

Yukarıda ki pozisyonlar için TÜBİTAK Ulusal Meteoroloji Enstitüsü kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 15 kişilik personel alımı gerçekleştirilecektir.
İnsan Kaynakları Yönetimi, İktisat, İşletme, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Yönetim Bilişim Sistemleri, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Bankacılık, Bankacılık ve Finans, Uluslararası Ticaret, Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik, Uluslararası Ticaret ve Finansman, Uluslararası Finans, Ekonomi ve Finans, Ekonomi, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Sermaye Piyasaları, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Tarih, Ekonometri, İstatistik, Muhasebe, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden adayların ilgili pozisyonlar için mezun olması gerekmektedir. Detaylı bilgi için aşağıda ki linki takip edebilirsiniz.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE