TÜBİTAK SAGE Personel Alımı 2016

TÜBİTAK SAGE personel alımı gerçekleştiriyor. TÜBİTAK SAGE bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere farklı niteliklerde Ankara'da personel alacak. Sizde TÜBİTAK SAGE iş başvurusunda bulunmak için ilanın devamında verilen bilgileri inceleyebilirsiniz.

TÜBİTAK SAGE Personel Alımı 2016
 TÜBİTAK SAGE 01 Nisan 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak üzere farklı niteliklerde toplamda 4 adet personel alacak. Alımlar Ankara'da gerçekleşecek olup başvuruda bulunacak olan adaylar alt kısımdaki şartları taşıması gerekmektedir. Aranan şartlar ve başvuru bilgileri şöyledir;
GENEL ŞARTLAR:
  • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık durumuna sahip olmayan adaylar,
  • Kamu haklarından mahrum bulunmayan adaylar,
  • Askerliğini bitirmiş veya askerlik ile ilgisi bulunmayan adaylar,
  • Taksirli suçlar, kısa süreli hapis cezasına seçenek yaptırımlara çevrilmiş suçlar ile aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere; altı aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile Devletin güvenliğine, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı işlenen suçlarla, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, nitelikli hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma,

Diğer şartlara ulaşmak için tam metni inceleyebilirsiniz.
  BAŞVURULAR:
Başvuruda bulunacak olan adaylar, en geç 21 Nisan 2016 tarihinde saat 17:00 a kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.
ilanın tam metni için buraya tıklayınız.
Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2017, 22:37

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE