TÜBİTAK Personel Alımı 2016

TÜBİTAK personel alımı gerçekleştiriyor. TÜBİTAK kadrosundaki eksikliği tamamlamak suretiyle belirli süreli süreli olarak personel alımı yapıyor. TÜBİTAK kadrosunda bulunan 84 kişilik boş kadrosu ile personel alacak. Sizde TÜBİTAK iş başvurusunda bulunmak için ilanın devamına bakınız.

TÜBİTAK Personel Alımı 2016

TÜBİTAK personel alımı gerçekleştiriyor. TÜBİTAK kadrosundaki eksikliği tamamlamak suretiyle belirli süreli süreli olarak personel alımı yapıyor. TÜBİTAK kadrosunda bulunan 84 kişilik boş kadrosu ile personel alacak. Sizde TÜBİTAK iş başvurusunda bulunmak için ilanın devamına bakınız.

06 Ocak 2016 Çarşamba 11:11
TÜBİTAK Personel Alımı 2016
TUBİTAK Personel Alımı 2016
TÜBİTAK personel alımı gerçekleştiriyor. TÜBİTAK kadrosundaki eksikliği tamamlamak suretiyle belirli süreli süreli olarak personel alımı yapıyor. TÜBİTAK kadrosunda bulunan 84 kişilik boş kadrosu ile personel alacak. Sizde TÜBİTAK  iş başvurusunda bulunmak için ilanın devamına bakınız.
TÜBİTAK 06 Ocak 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesinin personel ihtiyacını gidermek amaçlı farklı niteliklerde ve farklı pozisyonlarda toplamda 84 kişilik alım gerçekleştiriyor. Alınacak olan 84 personelin kadro ayrıntıları ve genel nitelikler şöyledir:
KADROLAR:
 - Yazılım Geliştirme Mühendisi : 10 adet,
 - Gerçek Zamanlı Yazılım Geliştirme Uzmanı: 4 adet,
 - Yazılım Geliştirme Mühendisi: 1 adet,
 - RF Elektronik Sistemler Modelleme, Geliştirme ve Analiz Mühendisi: 18 adet,
 - Mekanik Tasarım Mühendisi: 5 adet,
 - RF Mikrodalga Tasarım Mühendisi: 7 adet,
 - Gömülü Yazılım Mühendisi: 4 adet,
 - Sinyal İşleme Mühendisi: 6 adet,
 - Kızılötesi Elektronik Sistemler Modelleme, Geliştirme ve Analiz Mühendisi: 8 adet,
 - Kontrol Mühendisi : 1 adet,
 - Analog Tasarım Mühendisi: 1 adet,
 - Sayısal Devre Tasarım Mühendisi: 3 adet,
 - Kızılötesi İz Kestirim Mühendisi: 2 adet,
 - Optik/Optomekanik Tasarım Mühendisi: 1 adet,
 - Sistem Mühendisi: 1 adet,
 - Lazer Geliştirme Mühendisi: 2 adet,
 - Uçuş Mekaniği ve Kontrol Mühendisi: 1 adet,
 - Kalite Güvence Sorumlusu: 3 adet,
 - Konfigürasyon Yönetim Sorumlusu: 2 adet,
 - Bilgi Sistemleri Uzmanı: 1 adet,
 - Elektronik Laboratuvar Teknisyeni: 3 adet,
 - Baskı Devre Teknisyeni: 1 adet,
 - Bilgi Sistemleri Teknisyeni: 1 adet,
GENEL NİTELİKLER:
     - Askerliğini bitirmiş veta askerlik ile ilgisi bulunmayan adaylar,
     - Kamu haklarından mahrum bulunmayan adaylar,
     - Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık durumuna sahip olmayan adaylar,
     - Taksirli suçlar, kısa süreli hapis cezasına seçenek yaptırımlara çevrilmiş suçlar ile aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere; altı aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile Devletin güvenliğine, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı işlenen suçlarla, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, nitelikli hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, göreve ilişkin sırrı açıklama, Devlet sırlarına karşı suçlardan dolayı hükümlü bulunmamak,
BAŞVURULAR:
Başvuruda bulunacak olan adaylar, en geç 27 Ocak 2016 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, www.bilgem.tubitak.gov.tr adresinden “Kariyer” başlığı altında bulunan “İş Olanakları”
bölümünden İş Başvuru Formunu doldurmak suretiyle başvuru yapacaklardır. Bu yöntem dışında yapılan hiçbir başvuru işleme alınmayacaktır.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

Son Güncelleme: 09.11.2016 21:41
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.