TÜBİTAK Personel Alım İlanları 2016

T.C. Devlet Personel Başkanlığından yayınlanan bildiri ile TÜBİTAK'ın alım yapacağı pozisyonlar belirtildi.

TÜBİTAK Personel Alım İlanları 2016
TÜBİTAK Uluslararası alan başta olmak üzere pek çok yerde kanıtlamış ve yaptığı çalışmalar ile her geçen sene kendini yükseltmeye çalışan bir kurumdur. Bilim ve Teknoloji alanında dur durak vermeyen çalışmaları ile Türk Silahlı Kuvvetleri başta olmak üzere pek çok devlet kurumuna kendi yapımı olan ürünleri gönderen kurum nitelikli personeller ile kısa zamanda daha da başarılı olmayı istiyor.

Başarı Artışı

TÜBİTAK'ın geçmişte yaptığı çalışmalar ile şimdi ki yaptığı çalışmalar baz alındığında büyük bir oranda artış olduğu bilinmektedir. Sinyal kesiciler, görünmez uçaklar ve radara yakalanmayan cihazları ile Türk Silahlı Kuvvetlerinin envanterine Türk kurumları ile çalışmaları sonucu ortaya çıkmış ürünlerin eklenmesini sağlayan kurum yeni nitelikli personel alımlarına da devam ediyor.

TÜBİTAK'a Kimler Başvurabilir

TÜBİTAK'a nitelikleri uyan her aday başvurabilir ancak oldukça zor bir kurumdur denilebilir. Sadece nitelikli personel alımı yapman isteyen TUBİTAK genel olarak yeni okuldan mezun olan adayları almayı tercih etmemekte ve onun yerinde işini daha iyi bilen tecrübeli kişileri işe almaktadır. Okul ortalamasından üniversite giriş sınavı puanlarına kadar incelemeler yapan TÜBİTAK adayın alanında oldukça iyi olmasını ve pek çok bilgiye sahip olmasını istemektedir. İngilizce bilen adayları işe alan TUBİTAK adayların Üniversite hayatları boyunca yaptığı çalışmalar ve geçmiş dönemde ki araştırmalarına da bakmaktadır.

TÜBİTAK alımları T.C. Devlet Personel Başkanlığı tarafından resmi bildiri olarak duyurulmakta olup yeni yayınlanan resmi bildiri ile TÜBİTAK'ın bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı yazısı yayınlandı. Söz konusu resmi bildiriye aşağıda ki linkten ulaşabilir ve bütün ilanları inceleyebilirsiniz.

TÜBİTAK Personel İlanları Resmi Bildiri

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE