TÜBİTAK MAM KPSS Şartı Olmadan Kamu Personeli Alımı

TÜBİTAK MAM bünyesindeki personel eksikliği için KPSS şartı olmadan personel alımı gerçekleştiriyor. İşte alım detayları.

TÜBİTAK MAM KPSS Şartı Olmadan Kamu Personeli Alımı

TÜBİTAK MAM 31 Mayıs 2017 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre personel alımı gerçekleştirecek. TÜBİTAK MAM bünyesindeki personel eksikliği için, 2 Kişilik boş kadro ile Gebze Kocaeli'de Ar Ge personeli alıyor. Adaylar başvurularını gerçekleştirebilmeleri içni aranan bütün şartlara uygun olmalıdır. 

ADAYLARDAN ARANAN GENEL NİTELİKLER:

TÜBİTAK MAM bünyesine alımını yapacağı personellerden, kamu haklarından mahrum bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel oalbilecek olan herhangi bir sağlık problemi veya akıl rahatsızlığı bulunmamak, herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, yurtiçi veya yurtdışı seyehat engeli bulunmamak, Ağırlıklı lisans mezuniyet not ortalaması 4’lük sistemde en az 2,50 olmak, Üniversite lisans öğrenimini, süresi içinde ya da normal öğrenim süresinden en fazla bir öğrenim yılı gecikmeli bitirmiş olmak ve Yabancı Dil (İngilizce) yeterliliğini aşağıdaki sınavlardan birinden alınan puanla kanıtlamış olmak şartları aranmaktadır. 

BAŞVURULAR:

TÜBİTAK MAM kamu personeli alım ilanına başvuru yapacak adaylar, en geç 21 Haziran 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, www.mam.tubitak.gov.tr adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. (Başvuru için özgeçmiş oluştururken, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi ve referans kodu seçilerek başvuru yapılması zorunludur). İş Başvuru Sistemi yoluyla yapılan başvurular haricinde başvuru kabul edilmeyecektir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE