TÜBİTAK MAM KPSS Şartı Olmadan 36 Kamu Personeli Alımı

TÜBİTAK MAM yaptığı duyurusu ile bünyesine kpss şartı olmadan farklı pozisyonlarda toplamda 36 personel alımı gerçekleştirecek. İşte başvuru şartları ve başvuru bilgileri.

TÜBİTAK MAM KPSS Şartı Olmadan 36 Kamu Personeli Alımı

TÜBİTAK MAM 21 haziran 2017 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesinde bulunan personel eksikliği için farklı pozisyon ve niteliklerde toplamda 36 kişilik boş kadro ile Kamu personeli alımı gerçekleştirecek. Adaylar başvuru yapabilmeleri için mutlaka aranan bütün şartları taşımak zorundadırlar. 

ADAYLARDAN ARANAN NİTELİKLER:

TÜBİTAK BİLGEM bünyesine alımını yapacak olduğu personeller için adaylardan, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık problemi veya bulaşıcı hastalığı bulunmamak, yapılmış olan Yabancı dil seviye sınavlarından geçerli not almış olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Lisans öğrenimini, süresi içinde ya da normal öğrenim süresinden en fazla bir eğitim-öğretim yılı gecikmeli bitirmiş olmak, Ağırlıklı lisans mezuniyet not ortalaması 4’lük sistemde en az 2,50 olmak şartları aranacaktır. Adaylar bu şartlara göre başvurularını gerçekleştirebilirler.

BAŞVURULAR:

TÜBİTAK MAM kamu personeli alım ilanına başvuruda bulunacak olan adaylar, ilanın duyurulması ile birlikte mutlaka en geç 12 Temmuz 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. TÜBİTAK MAM başvuruları, www.mam.tubitak.gov.tr adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. (Başvuru için özgeçmiş oluştururken, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi ve referans kodu seçilerek başvuru yapılması zorunludur). İş Başvuru Sistemi yoluyla yapılan başvurular haricinde başvuru kabul edilmeyecektir. İlanın tam metni için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE