TÜBİTAK MAM KPSS Olmadan 10 Personel Alıyor

TÜBİTAK MAM kendi bünyesine istihdam yapıyor. Toplamda 10 kişilik kadro ile KPSS şartı olmadan personel alımı yapıyor.

TÜBİTAK MAM KPSS Olmadan 10 Personel Alıyor
TÜBİTAK MAM yapmış olduğu duyurusunda personel alımı yapacağını belirtti. TÜBİTAK MAM bünyesindeki personel eksikliği için yapmış olduğu duyurusuna göre 10 kişilik boş kadro ile alım yapacak. Alımlar Ankara ilinde yapılacak olup genel niteliklere göre adaylardan KAmu Personeli Seçme Sınavı şartı aranmıyor. Adaylar başvuru yapabilmesi için aranan bütün şartlara uygun olmak zorundadır. 

ADAYLARDAN ARANAN NİTELİKLER:

TÜBİTAK MAM alım yapacağı 10 kişilik kadro için adaylardan, Askerlik durumu itibari ile askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir akıl rahatsızlığı veya sağlık problemi olmaması, kamu haklarından mahrum bulunmamak, herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmaması, Yurtiçi ve Yurtdışı seyehat etmesinde hiç bir engeli bulunmaması, Ağırlıklı lisans mezuniyet not ortalaması 4’lük sistemde en az 2,50 olmak, Üniversite lisans öğrenimini, süresi içinde ya da normal öğrenim süresinden en fazla bir öğrenim yılı gecikmeli bitirmiş olmak ve Yabancı Dil (İngilizce) yeterliliğini gerekli sınavlar ile kanıtlamış olmak şartları aranacaktır. u şartlara uygun adaylar başvuru yapabilirler. 

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvuruları en geç, 10 Mayıs 2017 tarihine kadar gerçekleştirmesi gerekmektedir. Başvurular, “www.mam.tubitak.gov.tr” adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. (Başvuru için özgeçmiş oluştururken, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi ve referans kodu seçilerek başvuru yapılması zorunludur). İş Başvuru Sistemi yoluyla yapılan başvurular haricinde başvuru kabul edilmeyecektir.

İlanın Tam Metnine şu bağlantıdan ulaşabilirsiniz ; https://goo.gl/gFHeV1

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE