TÜBİTAK KPSS'siz Personel Alımı

TÜBİTAK yaptığı duyurusuna göre bünyesine istihdam sağlamak üzere 15 Personel alacak. Adaylardan KPSS Şartı aranmıyor. Son Başvurular 09 Kasım 2016 !

TÜBİTAK KPSS'siz Personel Alımı
TÜBİTAK 19 Ekim 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre Kurumsal Kaynak Yönetimi Başkan Yardımcılığı personel alımı yapacak. Alınacak personeller farklı pozisyonlarda olup, toplamda 15 kişi alınacaktır. Yapılan duyuruya göre aranan şartlar içerisinde Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı bulunmuyor.  Ayrıca adaylar Gebze/KOCAELİ de görev yapacaklardır. Adaylarda aranan şartlar ve başvuru bilgileri aşağıda verilmiştir. Özel şartlara ulaşmak için ilanın metnini inceleyebilirsiniz.

GENEL ARANAN ŞARTLAR:
  • Erkek adaylar için son başvuru tarihi itibari ile askerlik görevini tamamlamış olan adaylar,
  • Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olan adaylar,
  • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek olan herhangi bir hastalığa veya rahatsızlığa sahip olmayan adaylar,
  • Herhangi bir suçu bulunmayan adaylar,
  • Ağırlıklı lisans mezuniyet not ortalaması 4’lük sistemde en az 2,50 olmak. (100’lük sistemdeki notlar, Yükseköğretim Kurulunun yayınlamış olduğu “4’lük Sistemdeki Notların 100’lük Sistemdeki Karşılıkları Tablosu” esas alınarak 4’lük sisteme dönüştürülecektir)
  • Lisans öğrenimini, süresi içinde ya da normal öğrenim süresinden en fazla 1 (bir) eğitim - öğretim yılı gecikmeli bitirmiş olmak. (herhangi bir nedenle kayıt dondurulmuş olup da belgelenmesi halinde kayıt dondurulan süre hesaba katılmayacaktır.)

BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar, en geç 09 Kasım 2016 tarihi saat 17:00'a kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, www.bilgem.tubitak.gov.tr adresinden “Kariyer” başlığı altındaki “İş Olanakları” bölümünden İş Başvuru Formunu doldurmak ve gerekli belgeleri sisteme yüklemek suretiyle başvuru yapacaklardır. Bunun dışındaki başvurular işleme alınmayacaktır. Ayrıca Buraya Tıklayarak İlanın Tam Metnine ulaşabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

YORUM EKLE