TÜBİTAK KPSS'siz 26 Kamu Personeli Alım Başvuruları Bitiyor!

TÜBİTAK geçtiğimiz günlerde 3 farklı ilan yayımlamıştı. İlana göre TÜBİTAK bünyesine 26 kamu Personeli alımı gerçekleştiriyor. Ancak adaylar başvurularını en geç 17 Ekim 2017 tarihine kadar yapması gerekmektedir.

TÜBİTAK KPSS'siz 26 Kamu Personeli Alım Başvuruları Bitiyor!

TÜBİTAK Eylül ayında bir çok duyuru yayaımladı. Buna göre en son yayımladığı ilanlar arasında olan, TÜBİTAK 26 kamu personeli alım ilanının başvuruları sona ermektedir. TÜBİTAK Devlet Personel Başkanlığında 3 farklı duyuru ile bünyesine alım yapacağını belirtti ve Alım kılavuzlarına göre adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı Şartı aranmıyacak.

Buna göre TÜBİTAK, TÜBİTAK BİLGEM 3 farklı ilan ile farklı birimlerine personel alımı yapıyor. Buna göre, TÜBİTAK BİLGEM Teknoloji Transferi ve Sanayileşme Başkan Yardımcılığı birimine 10 kişilik kadro ile AR-GE personeli, TÜBİTAK BİLGEM Stratejik Planlama ve Kalite Yönetimi Birimi ne 8 uzman/Uzman Yardımcısı ve TÜBİTAK BİLGEM Kurumsal Kaynak Yönetimi Başkan Yardımcılığı birimine 8 Uzman/Uzman Yardımcısı olmak üzere TÜBİTAK BİLGEM toplamda 26 kamu personeli alacak.

Adaylar başvurularına ilanın yayımlanması ile yani 26 Eylül 2017 tarihi itibari ile başladılar. Ancak hala başvuru yapmamış veya başvurularını tamamlamamaış olan adaylar bir an önce başvurularını bitirmeleri gerekmektedir. Çünkü başvurular en geç 17 Ekim 2017 tarihine kadar apılması gerekmektedir.Başvurular, "www.bilgem.tubitak.gov.tr" adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. (Başvuru için özgeçmiş oluştururken, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi ve referans kodu seçilerek başvuru yapılması zorunludur). İş Başvuru Sistemi yoluyla yapılan başvurular haricinde başvuru kabul edilmeyecektir. Ayrıca ilanı detaylı olarak incelemsk iteyen ve başvuru yapmak isteyen adaylar Buraya Tıklayınız.

YORUM EKLE