TÜBİTAK KPSS Şartsız 24 Personel Alımı Yapıyor

TÜBİTAK kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı olmadan memur personel alımı gerçekleştiriyor.

TÜBİTAK KPSS Şartsız 24 Personel Alımı Yapıyor

TÜBİTAK tarafından hazırlanan personel alım ilanı geçtiğimiz günlerde kamuoyuna duyuruldu. Buna göre alım ilanında TÜBİTAK'ın kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere farklı pozisyonlar için toplam 24 personel alımı yapılacağı öğrenildi.

Alınacak Personel Sayısı: 24

İlan edilen bildiri incelendiğinde TÜBİTAK'ın farklı kadrolar için personel alımları yaptığı ve toplam 24 personel alımı gerçekleştirildiği öğrenilirken başvurular 13 Şubat 2017 tarihinde başladı ve adayların 6 Mart 2017 tarihine kadar gerekli evraklar ile müracaatlarını yapması gerekmektedir.

ARANAN ŞARTLAR

TÜBİTAK tarafından hazırlanan ve kamuoyuna duyurulan bildiri incelendiğinde 6 Mart 2017 tarihine kadar farklı pozisyonlar için toplam 24 personel alımı gerçekleştirildiği görülmektedir. Peki başvuru yapacak olan adaylarda aranan şartlar nedir?

Adayın sağlık durumunun iş yapmaya engel olmaması, askerliğini yapmış ya da minimum 1 yıl tecilli olması ve kamu haklarından mahrum olmaması gerektiği gibi yine tüm pozisyonlar için aranan şartlar farklıdır. Bunun için adayların resmi bildiriyi incelemesi gerekmektedir.

BAŞVURU YAPMA İŞLEMLERİ

TÜBİTAK'ın alım yaptığı 24 açık pozisyon için müracaat etmek isteyen adayların 6 Mart 2017 tarihine kadar TÜBİTAK'ın resmi internet sitesinde bulunan iş başvuru sistemine kayıt olması ve başvurusunu yapması gerekmektedir.

Başvurularda adayın Transkript, YD sonuç belgesi, diploma, üniversite giriş sonuç belgesi vb. gibi belgeleri de yanında bulundurması gerekmektedir. Detaylar için resmi bildiri inceleyiniz.

TÜBİTAK Personel Alımı İçin Tıklayınız

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE