TÜBİTAK KPSS Şartı Olmadan 34 Kamu Personeli Alımı Yapıyor

TÜBİTAK MAM yaptığı duyurusuna göre bünyesindeki personel eksikliğini gidermek için farklı pozisyonlarda personel alımı yapacağını belirtti. İşte başvuru şartları. 16 7 11

TÜBİTAK KPSS Şartı Olmadan 34 Kamu Personeli Alımı Yapıyor

TÜBİTAK personel alımı gerçekleştiriyor. TÜBİTAK MAM Eneri Enstitüsü bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak için farklı ilanlar ile bünyesine toplamda 34 kamu personeli alımı yapacağını belirtti. Buna göre adayların başvuru yapabilmeleri için belirtilen başvuru şartlarını taşımaları gerekmektedir. Ayrıca yayımlanan ilana göre adaylardan kamu personeli seçme sınavı şartı aranmayacaktır.

YAYIMLANAN İLANLAR:

TÜBİTAK MAM Enerji Enstitüsü 3 farklı ilan yayımladı. Yayımlanmış olan ilanlara göre TBTK.MAM.EE.2018-01 kapsamında 16, TBTK.MAM.EE.2018-02 kapsamında 7 ve TBTK.MAM.EE.2018-03 kapsamında 11 kamu personeli olmak üzere toplamda 34 personel alımı gerçekleştirecek.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Yayımlanmış olan ilana göre TÜBİTAK MAM Enerji Enstitüsü bünyesine 34 kişilik boş kadro ile alım yapacağı pozisyonlar için adaylardan, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erke kadaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık problemi bulunmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Yurtiçin veya yurtdışı seyehat engeli bulunmamak, Ekip çalışmasına yatkın, araştırmaya istekli, proje çalışanları ile iyi iletişim kurabilmek ve uyumlu çalışmak, iş disiplinine uygun davranışlara sahip olmak, yeniliklere açık olmak, Belirtilen lisans seviyesinde ve İngilice dilinden ilgili seviyelerde puan almış olmak gibi nitelikler aranmaktadır.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularına ilanın yayımlanması ile birlikte başlayabilirler. Buna göre adaylar başvurularını en geç 24 Ağustos 2018 tarihine kadar saat 17:00 a kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Buna göre adaylar başvurularını, www.mam.tubitak.gov.tr adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. İlanlar hakkında detaylı bilgi almak için aşağıda sizlerle paylaşacağımız bağlantıları inceleyebilirsiniz.

TBTK.MAM.EE.2018-01 kapsamında 16 personel alım ilanı için Buraya Tıklayınız.

TBTK.MAM.EE.2018-02 kapsamında 7 personel alım ilanı için Buraya Tıklayınız.

TBTK.MAM.EE.2018-03 kapsamında 11 personel alım ilanı için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2018, 22:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
Deniz kum
Deniz kum - 3 yıl Önce

Şu saçma sapan iş ilanlarını atıp durmayın ya kpss sartsızmişta boş şeyler ancak telefonumun şarjını bitirmekten başka bir halta yaramaz

Mecit oguZ
Mecit oguZ - 3 yıl Önce

Şu saçma dapb reklamlarınız yuzunden silicem bu uygulamayı terbiyesiz herifler