TÜBİTAK KPSS Şartı Olmadan 158 Kamu Personeli Alım İlanı Yayımladı!

TÜBİTAK yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesinde bulunan personel eksikliğini karşılamak amaçlı farklı pozisyon ve niteliklerde toplamda 158 kişilik kadro ile personel alımı yapacak. İşte detaylar.

TÜBİTAK KPSS Şartı Olmadan  158 Kamu Personeli Alım İlanı Yayımladı!

Devlet Personel Başkanlığı tarafından 08 Eylül 2017 tarihli yapılmış olan duyuruya göre TÜBİTAK Kamu Personeli Seçme Sınavı Şartı olmadan personel alımı yapacak. TÜBİTAK yayımladığı ilanlara göre iki farklı birimine alım gerçekleştiriyor. Devlet personel başkanlığının ilanına göre, TÜBİTAK BİLGEM Bilgi Sistemleri ve Tesisleri Güvelik birimine ve TÜBİTAK BİLGEM Bilişim Teknolojileri Enstitüsüne alım yapacak. Adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranmıyacaktır.

ALIM KADROLARI VE ALIM YAPILACAK YER:

TÜBİTAK iki farklı ilanı ile, TÜBİTAK BİLGEM Bilgi Sistemleri ve Tesisleri Güvelik için farklı kadrolarda toplamda 10 kişilik boş kadro ile Gezbe/KOCAELİ de alım yapacak. TÜBİTAK BİLGEM Bilişim Teknolojileri Enstitüsüne ise toplamda 148 kişilik farklı kadro ile Gebze/KOCAELİ de alım gerçekleştirecek.

ADAYLARDAN ARANAN ŞARTLAR NELERDİR?

TÜBİTAK alım yapacağı birimleri için adaylardan, kamu haklarından mahrum bulunmamak, erkek adaylar için askerliğini yapmış ve askerlik ile ilgisi bulunmamak, herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Adayların 4,00 üzerinden en az 2,50 Ağırlıklı Mezuniyet Not Ortalamasına sahip olmaları ve Yabancı dil sınavından puan almış olmaları gerekmektedir.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar her iki ilan içinde en geç 29 Eylül 2017 tarihine kadar saat 17:00 a kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. İlana başvuruda bulunmak için "www.bilgem.tubitak.gov.tr" adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. (Başvuru için özgeçmiş oluştururken, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi ve referans kodu seçilerek başvuru yapılması zorunludur). İş Başvuru Sistemi yoluyla yapılan başvurular haricinde başvuru kabul edilmeyecektir. Ayrıca ilanların tam metinlerine ulaşmak isteyen adaylar aşağıdaki bağlantıları kullanarak ilanların tam metinlerine ulaşabilirler:

TÜBİTAK BİLGEM Bilgi Sistemleri ve Tesisleri Güvelik ilanı için: https://goo.gl/HnfYJH

TÜBİTAK BİLGEM Bilişim Teknolojileri Enstitüsü İlanı için:  https://goo.gl/TQEza4

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2017, 21:07

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE