TÜBİTAK KPSS Şartı Olmadan 148 Kamu Personeli Alım İlanı Yayımladı!

TÜBİTAK son olarak yaptığı duyurusuna göre bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak amaçlı farklı kadrolara toplamda 148 kişilik boş kadro ile KPSS şartı olmadan Kamu Personeli Alımı Yapacak.

TÜBİTAK KPSS Şartı Olmadan 148 Kamu Personeli Alım İlanı Yayımladı!

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapılmış olan duyuruya göre, TÜBİTAK BİLGEM Bilişim Teknolojileri Enstitüsü ne toplamda 148 kişilik boş pozisyon ile personel alımı yapacağını duyurdu. Alımlar Gebze/KOCARLİ ilçesinde gerçekleşecek olup adaylar başvuru şartlarını taşımaları durumunda başvurularını gerçekleştirebilirler. İlanın metnine göre adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı aranmıycaktır.

ADAYLARDAN ARANAN DİĞER NİTELİKLER:

TÜBİTAK BİLGEM Bilişim Teknolojileri Enstitüsü alım yapacağı 148 kişilik kadro ile adaylardan, kamu haklarından mahrum bulunmamak, erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir bulaşıcı hastalığı ve rahatsızlığı olmamak, herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak ve ayrıca ingilizce yeterlilik sınavından gerekl puanı almış olmaları gerekmektedir.

TÜBİTAK BİLGEM Bilişim Teknolojileri Enstitüsü, Ar-Ge Personeli olarak, 144 Personel ve Ar-Ge Teknisyeni olarak 4 kişilik kadro ile alım yapacak. Buna göre Ar-Ge Personelleri ve Ar-Ge Teknisyenlerinden ayrı özel niteliklerde aranacaktır. Adaylar bunlara ilanın tam metninden ulaşabilirler.

BAŞVURULAR NE ZAMAN NASIL YAPILACAK?

TÜBİTAK BİLGEM Bilişim Teknolojileri Enstitüsü kamu personeli alımı ilanına başvurular, "www.bilgem.tubitak.gov.tr" adresinden yapılacak olan kayıt olunacak ve kayıt işleminden sonra gerekli evraklar sisteme yüklenerek ve ilanın tam metninde belirtilen pozisyonlarda referans kodlarını eklenerek elektronik ortamda başvuru yapılacaktır. Bunun dışında yapılacak başvuru şekilleri hiç bir şekilde kabul edilmeyecektir. Buna göre başvurular en geç 10 Ekim 2017 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Adaylar ilanın tam metnine Buraya Tıklayarak ulaşabilirler.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE