TÜBİTAK KPSS 60 Puan İle Kamu Personeli Alımı Yapıyor!

TÜBİTAK bünyesindeki personel eksikliği için Kamu Personeli Seçme Sınavı ile farklı pozisyonlarda alım yapacağını belirtti. Alım şartları ve diğer bilgiler şöyledir.

TÜBİTAK KPSS 60 Puan İle Kamu Personeli Alımı Yapıyor!

TÜBİTAK bünyesine personel alımı yapacağını belirtti. Yapılan duyuruya göre TÜBİTAK bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak amaçlı toplamda 8 kişilik boş kadro ile personel alacağını belirtti. TÜBİTAK alım yapacağı kadrolar için adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı arayacaktır. 

ADAYLARDAN HANGİ ŞARTLAR ARANACAK?

TÜBİTAK alım yapacağı 8 kişilik Elektrik Elektronik Teknisyenleri için adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık problemi olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 puan almış olmak, Önlisans mezunu olmak ve KPSS den KPSSP93 puan türünden puan almış olmak, Microsoft Office uygulamalarına hâkim olmak şartları aranacaktır.

BAŞVURULAR:

Adaylar Daimi süreli olarak görev yapacak olup alım yeri, Gebze/Kocaeli BARIŞ MAH.DR ZEKİ ACAR CAD. dir. Buna göre adaylar başvurularını en geç 10 gün içerisinde gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Yani Başvurular en geç 13 Kasım 2017 tarihine kadar yapılması şarttır.  Başvurular Türkiye İş Kurumu üzerinden yapılacaktır.

Ayrıca ilanın tam metnini inceleyerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz. İlanın tam metnini incelemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlanın Tam Metni

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE