TÜBİTAK Kamu Personeli Alacak

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Kurumu yayınladığı bildiri ile personel alımı yapacağını duyurdu.

TÜBİTAK Kamu Personeli Alacak
Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Kurumu her sene boş bulunan pozisyonları doldurmak için personel alımı yapmaya devam ediyor. Her ne kadar diğer kurumlara göre oldukça az personel alımı yapılsa da yine de nitelikli adayların sıklıkla alım ilanlarını takip ettiği kurumlarda bir tanesi TÜBİTAK'dır. TÜBİTAK bünyesinde istihdam etmek üzere alım yapacağı personeli çok sık incelemektedir ve başvuru yapabilecek adaylarda ki nitelikleri de detaylı olarak belirtmektedir. Bugün yayınlanan yeni bildiri ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımının yapılacağı duyuruldu. 

Hangi Pozisyon İçin Alım Yapılacak

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Kurumu kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı yapacak. Peki alınacak olan personel hangi pozisyonda çalışacak? Yayınlanan bildiriye göre personel TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezinde silahlı güvenlik görevlisi olarak çalışacak. Başvurmak isteyen adayların İŞKUR'a müracaat etmesi gerekiyor.

Kimler Başvurabilir

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Kurumu 8 silahlı güvenlik personeli alacak. Alım yapılmadan önce niteliklerde belirtildi.

En az lise mezunu
İkna kabiliyeti yüksek
Sağlık sorunu olmayan
Tecrübeli
Silahlı güvenlik kartı olan
KPSS'den en az 60 ve üstü puan alan

Yukarıda alınacak olan personelin sahip olması gereken nitelikler belirtilmiştir. Eğer sizlerde TÜBİTAK'da silahlı güvenlik görevlisi olarak çalışmak istiyorsanız ve yukarıda ki niteliklere sahipseniz hemen İŞKUR'un resmi internet sitesinden yada bulunduğunuz yerde ki en yakın İŞKUR müracaat merkezine giderek başvuruda bulunabilirsiniz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
gökmen hatun
gökmen hatun - 5 yıl Önce

ben İŞKUR'un sitesine baktım üniversite mezunu alıyorlar bilgilerde yanlışlık var sanırım

nur
nur @gökmen hatun - 5 yıl Önce

hyır lıse alıuorlar

Emre
Emre - 5 yıl Önce

Hangi yilin kpss si isteniyor.

Abdullah
Abdullah - 5 yıl Önce

Lise mezunuyum silahli güvenlik sertifikam var 05416294808

Ayşe
Ayşe - 5 yıl Önce

İşkurun alınacağı söyleniyor belli süreklimi olcak yada sözleşmelimi lütfen bilgi verin

SIRADAKİ HABER