TÜBİTAK BİLGEM Personel Alımı Yapacak

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu BİLGEM personel alımı yapacağını duyurdu. İşte alınacak pozisyonlar ve detaylar.

TÜBİTAK BİLGEM Personel Alımı Yapacak
TÜBİTAK BİLGEM boş bulunan pozisyonların doldurulması için personel alım ilanları yayımlamaktadır. Genel olarak az alım yaptığı için adaylar tarafından sıklıkla takip edilen kurumlar arasında olmayan TÜBİTAK BİLGEM alım yapacağı personelin alanında oldukça başarılı olmasını istemekte ve alınacak olan personele pek çok konuda özel haklar tanımaktadır. Yeni yayımlanan bildiri ile TÜBİTAK BİLGEM personel alımı yapacağını duyurdu. Peki alınacak olan personeller hangi pozisyonda çalışacak? Kimler başvuru yapabilir? İşte tüm detaylar.

Toplam Kaç Personel Alınacak

TÜBİTAK BİLGEM yayımlamış olduğu personel alım ilanı ile üç farklı pozisyon için toplam 20 personel alınacağı duyurdu.

Hangi Pozisyonlar İçin Alım Yapılacak

TÜBİTAK BİLGEM alım ilanı ile toplam 20 personel alacağını duyurdu. Peki bu personeller hangi pozisyonlarda çalışacak?

Yazılım Personeli
Müşteri Faaliyetleri
Arayüz - Görsel Çalışmalar Personeli

TÜBİTAK BİLGEM yayımlamış olduğu bildiri ile alınacak pozisyonların isimleri hakkından et bir açıklama yapmak yerine pozisyon hakkında kısa açıklamalar yaptı. Buna göre alınacak olan personeller genel olarak yukarıda ki pozisyonlarda çalışacak. Her pozisyon için farklı nitelikler aranmakta ve bu pozisyonlara başvurması gereken adayların istenen üniversite bölümlerinden mezun olması gerekmektedir. Başvuru yapmak ve ilan hakkında detayları öğrenmek isteyen adaylar aşağıda ki bildiriyi inceleyebilir.

Resmi Bildiri İçin Tıklayınız

NOT: TÜBİTAK BİLGEM personel alım ilan bildirisi memurlar.net sitesinde bulunan ilanlar bölümü aracılığı ile oluşturulmuştur.

YORUM EKLE