TÜBİTAK BİLGEM KPSS Şartı Olmadan Personel Alımı Yapıyor

TÜBİTAK BİLGEM yayımlamış olduğu duyurusu ile bünyesindeki personel eksikliğini gidermek için farklı pozisyonlarda personel alacak. İşte detaylar.

TÜBİTAK BİLGEM KPSS Şartı Olmadan Personel Alımı Yapıyor

TÜBİTAK 20 Haziran 2017 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki personel eksikliği için Bilgi Sistemleri ve Tesis Güvenlik birimine personel alımı gerçekleştirecek. TÜBİTAK BİLGEM toplamda 10 kişilik kadrosu ile alım gerçekleştirecek. Ayrıca yapılan bildiride KPSS şartı bulunmamaktadır.

ADAYLARDAN ARANAN NİTELİKLER:

TÜBİTAK BİLGEM bünyesine alımını yapacak olduğu personeller için adaylardan, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık problemi veya bulaşıcı hastalığı bulunmamak, yapılmış olan Yabancı dil seviye sınavlarından geçerli not almış olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Lisans öğrenimini, süresi içinde ya da normal öğrenim süresinden en fazla bir eğitim-öğretim yılı gecikmeli bitirmiş olmak, Ağırlıklı lisans mezuniyet not ortalaması 4’lük sistemde en az 2,50 olmak şartları aranacaktır. Adaylar bu şartlara göre başvurularını gerçekleştirebilirler.

BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar, başvurularını en geç 11 Temmuz 2017 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, "www.bilgem.tubitak.gov.tr" adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. (Başvuru için özgeçmiş oluştururken, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi ve referans kodu seçilerek başvuru yapılması zorunludur). İş Başvuru Sistemi yoluyla yapılan başvurular haricinde başvuru kabul edilmeyecektir. İlanın tam metnini incelemek isteyen adaylar Buraya Tıklayarak ilana ulaşabilirler.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE