TÜBİTAK BİLGEM KPSS Şartı Olmadan 26 Kamu Personeli Alım İlanı Yayımladı!

TÜBİTAK BİLGEM personel eksikliğini karşılamak amaçlı farklı alanlarda toplamda 26 kişilik boş kadro ile Kamu Personeli alımı yapacağını belirtti.

TÜBİTAK BİLGEM KPSS Şartı Olmadan 26 Kamu Personeli Alım İlanı Yayımladı!

TÜBİTAK BİLGEM 26 Eylül 2017 tarihli yapılmış olan duyurusuna göre kamu personeli seçme sınavı şartı olmadan farklı pozisyon ve niteliklerde kamu personeli alımı yapacağını belirtti.TÜBİTAK BİLGEM bünyesine, toplamda 26 kişilik kadro alım yapacak olup alım yapılacak kadro ve birimlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

ALIM YAPACAK BİRİM VE KADROLAR:

TÜBİTAK BİLGEM 3 farklı ilan ile farklı birimlerine personel alımı yapıyor. Buna göre, TÜBİTAK BİLGEM Teknoloji Transferi ve Sanayileşme Başkan Yardımcılığı birimine 10 kişilik kadro ile AR-GE personeli, TÜBİTAK BİLGEM Stratejik Planlama ve Kalite Yönetimi Birimi ne 8 uzman/Uzman Yardımcısı ve TÜBİTAK BİLGEM Kurumsal Kaynak Yönetimi Başkan Yardımcılığı birimine 8 Uzman/Uzman Yardımcısı olmak üzere TÜBİTAK BİLGEM toplamda 26 kamu personeli alacak.

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

TÜBİTAK BİLGEM iş başvurusunda bulunacak adaylar ilanın yayımlanması ile birlikte başvurularına başlayacak olup en geç 17 Ekim 2017 tarihi saat 17:00 a kadar yapmaları gerekmektedir. Başvurular, "www.bilgem.tubitak.gov.tr" adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. (Başvuru için özgeçmiş oluştururken, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi ve referans kodu seçilerek başvuru yapılması zorunludur). İş Başvuru Sistemi yoluyla yapılan başvurular haricinde başvuru kabul edilmeyecektir.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR? KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

TÜBİTAK BİLGEM alım yapacağı birimleri için adaylardan ortak olarak, Kamu Haklarından Mahrum bulunmamak, erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, görevini yapmasına engel olacak herhangi bir hastalığı veya bulaşıcı hastalığı olmamak, herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak ve İngilizce dilinde gerekli görülen sınavlardan başarılı not almış olmak şartları aranmaktadır. Adaylar ilanların tam metinlerinden kadro seviyesine göre ve referans koduna göre özel şartlara ulaşabilirler. İlanın tam metnine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

TÜBİTAK BİLGEM Teknoloji Transferi ve Sanayileşme Başkan Yardımcılığı

TÜBİTAK BİLGEM Stratejik Planlama ve Kalite Yönetimi Birimi

TÜBİTAK BİLGEM Kurumsal Kaynak Yönetimi Başkan Yardımcılığı

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2017, 22:56
YORUM EKLE