TÜBİTAK BİLGEM 375 Kamu Personeli Alıyor! KPSS Şartı Olmadan

TÜBİTAK BİLGEM yaptığı duyurular ile bünyesine farklı pozisyonlarda toplamda 375 kişilik kadro ile kamu personeli alıyor. Önlisans ve Lisans mezunu adaylar başvur yapabilirler.

TÜBİTAK BİLGEM 375 Kamu Personeli Alıyor! KPSS Şartı Olmadan

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapılmış olan duyuruya göre, TÜBİTAK BİLGEM bünyesine farklı pozisyonlarda toplamda 375 kamu personeli alacak. Duyurular farklı günlerde yapılmakta olup toplamda 3 farklı ilan ve farklı enstitülere alım yapılacak. Adaylar başvuru şartlarını taşımaları dahilinde başvurularını gerçekleştirebilirler. 

HANGİ ENSTİTÜLERE ALIM YAPILACAK?

TÜBİTAK BİLGEM 3 farklı ilan ile toplamda 375 personel alacak. Buna göre, TÜBİTAK BİLGEM Bilgi Sistemleri ve Tesis Güvenlik birimine 10, TÜBİTAK BİLGEM Bilişim Teknolojileri Esntitüsü 148 personel ve TÜBİTAK BİLGEM ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü 217 kişilik kadro ile personel alacak. Toplamda alınacak olan 375 kişilik kadro Gebze/KOCAELi de alımı yapılacak.

ALIM ŞARTLARI NELERDİR?

TÜBİTAK BİLGEM alım yapacağı kadrolar için adaylardan kadro derecesine göre ve kadrosuna göre özel nitelikler arıyor. Ancak tüm adaylardan gene olarak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık peoblemi ve bulaşıcı hastalığı bulunmamak, herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak ve Yabancı Dİl sınavından puan almış olmaları gerekmektedir. 

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Başvuruda bulunacak adaylar her ilan için başvurularına başlıyabilirler. Son başvurular,  TÜBİTAK BİLGEM Bilgi Sistemleri ve Tesis Güvenlik birimine ve TÜBİTAK BİLGEM Bilişim Teknolojileri Esntitüsüne en geç 29 Eylül 2017 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. TÜBİTAK BİLGEM ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsüne ise son başvurular en geç 03 Ekim 2017 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Aşağıdaki bağlantılar sayesinde ilanların tam metinlerine ulaşabilirsiniz.

TÜBİTAK BİLGEM Bilgi Sistemleri ve Tesis Güvenlik

TÜBİTAK BİLGEM Bilişim Teknolojileri Esntitüsü

TÜBİTAK BİLGEM ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2017, 21:06

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE