TÜBİTAK BİLGEM 217 Kamu Personeli Alımı Gerçekleştiriyor!

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapılan duyuruya göre, TÜBİTAK BİLGEM bünyesine farklı statülerde toplamda 217 kişilik kadro ile personel alımı gerçekleştirecek. İşte detaylar.

TÜBİTAK BİLGEM 217 Kamu Personeli Alımı Gerçekleştiriyor!

TÜBİTAK BİLGEM 29 Eylül 2017 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre, Bünyesine istihdam sağlamak üzere toplamda 211 kişilik boş kadro ile personel alımı gerçekleştirecek. Alımlar Ankara ve Kocaeli illeri için yapılacaktır. Ayrıca adaylardan KPSS şartı aranmıyacak ve diğer TÜBİTAK BİLGEM tarafından aranan şartları taşımaları istenecektir.

Buna göre alım yapacak olan, TÜBİTAK BİLGEM Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü, Gebze/KOCAELİ'de AR-GE personeli Pozisyonunda 191 personel ve AR-GE Teknisyeni pozisyonunda 26 personel alacak. Ankara ilinde ise AR-GE Personeli pozisyonunda 5 ve AR-GE Teknisyeni Pozisyonunda 5 olmak üzere toplamda 217 kişi alınacak. Ayrıca bu kadrolara alınacak adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı Şartı Aranmıyacaktır.

ADAYLARDAN ARANAN DİĞER NİTELİKLER:

TÜBİTAK BİLGEM Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü alım yapacağı kadro için adaylardan, kamu haklarından mahrum bulunmamak, erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir bulaşıcı hastalığı ve rahatsızlığı olmamak, herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak ve ayrıca ingilizce yeterlilik sınavından gerekli puanı almış olmaları gerekmektedir.

BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar başvurularına ilanın yayımlanması ile birlikte başlayabilir ve buna göre en geç 10 Ekim 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular  "www.bilgem.tubitak.gov.tr" adresinden yapılacak olan kayıt olunacak ve kayıt işleminden sonra gerekli evraklar sisteme yüklenerek ve ilanın tam metninde belirtilen pozisyonlarda referans kodlarını eklenerek elektronik ortamda başvuru yapılacaktır. Bu yöntemden farklı olarak yapılacak hiçbir başvuru yöntemi kabul edilmeyecektir. İlanın Tam Metni için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE