TÜBİTAK BİLGEM 158 Kamu Personeli Alımı Başvuruları Bitiyor! Hemen Başvuru Yap

TÜBİTAK personel istihdamı sağlamak üzere iki farklı birimine toplamda 158 kişilik boş kadro ile personel alımı yapıyor. İşte ayrıntılar şöyledir.

TÜBİTAK BİLGEM 158 Kamu Personeli Alımı Başvuruları Bitiyor! Hemen Başvuru Yap

Eylül ayının ilk haftasında Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapılmış olan duyuruya göre, TÜBİTAK BİLGEM bünyesine iki farklı ilan ile kamu personeli alımı yapacağını belirtti. Yapılan duyurya göre, TÜBİTAK BİLGEM bünyesine 158 kişilik boş kadro ile farklı pozisyon ve niteliklerde personel alacak. Alımlar Gebze/KOCAELİ ilinde yapılacak olup alım kadroları adaylardan aranan nitelikler aşağıdaki gibidir.

ALIM KADROLARI VE ALIM YAPILACAK YER:

TÜBİTAK iki farklı ilanı ile, TÜBİTAK BİLGEM Bilgi Sistemleri ve Tesisleri Güvelik için farklı kadrolarda toplamda 10 kişilik boş kadro ile Gezbe/KOCAELİ de alım yapacak. TÜBİTAK BİLGEM Bilişim Teknolojileri Enstitüsüne ise toplamda 148 kişilik farklı kadro ile Gebze/KOCAELİ de alım gerçekleştirecek.

BAŞVURULAR SONA ERİYOR:

Başvuru yapacak adaylar için başvurularda son günlere gelindi. Başvurular 08 Eylül 2017 tarihli ilanın yayımlanması ile birlikte başlamış olup en geç 29 Eylül 2017 tarihine kadar başvuruların yapılması gerekmektedir. Buna göre başvurular, "www.bilgem.tubitak.gov.tr" adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. (Başvuru için özgeçmiş oluştururken, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi ve referans kodu seçilerek başvuru yapılması zorunludur). İş Başvuru Sistemi yoluyla yapılan başvurular haricinde başvuru kabul edilmeyecektir.

ARANAN ŞARTLAR:

TÜBİTAK alım yapacağı birimleri için adaylardan, kamu haklarından mahrum bulunmamak, erkek adaylar için askerliğini yapmış ve askerlik ile ilgisi bulunmamak, herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Adayların 4,00 üzerinden en az 2,50 Ağırlıklı Mezuniyet Not Ortalamasına sahip olmaları ve Yabancı dil sınavından puan almış olmaları gerekmektedir. Adaylar aşağıdaki bağlantıları kullanarak ilanların tam metinlerini inceleyebilirler.

TÜBİTAK BİLGEM Bilgi Sistemleri ve Tesisleri Güvelik ilanı için: https://goo.gl/HnfYJH

TÜBİTAK BİLGEM Bilişim Teknolojileri Enstitüsü İlanı için:  https://goo.gl/TQEza4

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2017, 22:52
YORUM EKLE