TÜBİTAK BİLGEM 141 Personel Alımı Yapıyor

TÜBİTAK BİLGEM hazırlamış olduğu 3 farklı ilan ile toplam 141 personel alımı yapacağını duyurdu. Peki müracaatlar nasıl yapılacak.

TÜBİTAK BİLGEM 141 Personel Alımı Yapıyor
TÜBİTAK BİLGEM tarafından hazırlanan ve Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile kamuoyuna ilan edilen duyuru ile TÜBİTAK BİLGEM'in kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 141 personel alımı yapacağı öğrenildi. Buna göre TÜBİTAK BİLGEM 3 farklı alım ilanı yayımladı ve alımlar Test ve Değerlendirme Başkan Yardımcılığı, Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü ve Kurumsal Kaynak Yönetimi Başkan Yardımcılığı için yapılacak.

Kurumsal Kaynak Yönetimi Başkan Yardımcılığı - 4 Personel
Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü - 51 Personel
Test ve Değerlendirme Başkan Yardımcılığı 86 personel

Yukarıda hangi kurumların TÜBİTAK BİLGEM kapsamında kaç personel alımı yapacağı belirtilmiştir. Başvurular 9 Mart 2017 tarihi ile başladı ve 30 Mart 2017 tarihine kadar devam edecek.

KİMLER MÜRACAAT EDEBİLİR

TÜBİTAK BİLGEM 3 farklı ilan ile toplam 141 personel alımı yapacağını duyurdu. Genel olarak alım ilanlarında alım şartlarında değişiklikler olsa da kamu haklarından mahrum olmamak, erkekler için askerliğini yapmış ya da tecilli olmak, görevini engelleyecek sağlık sorunu olmamak, uygun bölümlerden mezun olmak.

Yukarıda belirtilmiş olan nitelikler genel olarak aranan şartlar arasında yer almaktadır. Adayların müracaatlar için 30 Mart 2017 tarihine kadar süresi bulunmakta olup başvuru yapmadan önce adayların aşağıda yer alan linkleri takip etmesi gerekmektedir.

UEKAE Belirli Süreli Proje Personeli Alım İlanı
Test ve Değerlendirme Başkan Yardımcılığı Belirli Süreli Proje Personeli Alımı
KKYBY Kadrolu Personel Alım İlanı

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE