TÜBİTAK 6 İlan ve 5 Kadrodaki Memur Alımları için Son Günler!

TÜBİTAK, İŞKUR üzerinden yayımlamış olduğu memur personel alımları için son günler. Bilindiği gibi 5 farklı karoda 6 ilan açıklanmıştı. başvuruların 10 gün içerisinde tamamlanması istenildi. İşte detaylar..

TÜBİTAK 6 İlan ve 5 Kadrodaki Memur Alımları için Son Günler!

TÜBİTAK'a 5 farklı unvanda personel alımları yapılacak.

İŞKUR üzerinden devam eden memur alım ilanlarına göre 13 kişilik personel istihdam edilecek. Bilim Sanayi ve Teknoloji bakanlığına bağlı olarak görev alanına sahip olan TÜBİTAK çeşitli bilim alanındaki araştırma ve geliştirmeleri ile Türkiye'nin kalkınmasında önemli görevler üstendi. Personel ihtiyacının giderilmesi için İŞKUR üzerinden açıklanan memur, şoför teknisyen, tekniker kadrolarındaki 6 farklı ilana başvurular halen devam etmekte. Adayların başvurularını 10 gün içersinde tamamlaması gerekmekteydi. Buna göre başvurularını tamamlamış olan adaylar için başvurulara ilişkin detayları aktarmak istiyoruz.

TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezine yapılacak alımlarda, elektrik teknisyeni, inşaat teknolojisi teknisyeni, tekniker, büro memuru ve şoför kadrolarında alımlar yapılacak. Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacağından adayların ilgili ilanlara erişebilmeleri ve başvurularını tamamlayabilmeleri için aşağıdaki bağlantıdan ilan no ve diğer detayları öğrenebilmeleri mümkün olacak. İşin olsa okuyucularına personel alımlarını aktarmaya devam edecek. Gelişmelerden anında haberdar olmak için sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

İlanlara erişmek için tıklayın

İŞİN OLSA

YORUM EKLE