TÜBİTAK 365 Kamu Personeli Alım İlanı Yayımladı! KPSS Şartı Olmadan

Devlet Personel Başkanlığı tarafından Bugün ( 29 Eylül 2017 ) yapılan duyuruya göre TÜBİTAK bünyesine farklı statülerde toplamda 365 kişilik kadro ile kamu personel alımı yapacak. Başvuru şartları ve diğer bilgiler şöyledir.

TÜBİTAK 365 Kamu Personeli Alım İlanı Yayımladı! KPSS Şartı Olmadan

TÜBİTAK BİLGEM 29 Eylül 2017 tarihinde personel alım duyurus yayımladı. Yapılmış olan duyuruya göre, TÜBİTAK bünyesinde bulunan personel eksikliğini karşılamak üzere farklı niteliklerde ve kadrolarda toplamda 365 kişilik kadro ile personel alımı gerçekleştirecek. TÜBİTAK alım duyurusunu iki farklı ilan ile belirtti. Aşağıda alım yapacak birimlere ve kadrolara ulaşabilirsiniz. Adaylar bu ilanlara başvuru yapabilmeleri için aranan bütün şartları taşımak zorundadırlar. Neyseki adaylar bu ilanlara başvuru yaparken Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş olmaları gerekli değildir! Alımlar KPSS'siz yapılacak olup, adaylardan Yabancı Dil Sınavı şartı aranacaktır.

ALIM YAPILACAK BİRİM VE KADROLAR:

TÜBİTAK BİLGEM Bilişim Teknolojileri Enstitüsü, Ar-Ge Personeli olarak, 144 Personel ve Ar-Ge Teknisyeni olarak 4 kişilik kadro ile alım yapacak. Buna göre Ar-Ge Personelleri ve Ar-Ge Teknisyenlerinden ayrı özel niteliklerde aranacaktır.

TÜBİTAK BİLGEM Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü, Gebze/KOCAELİ'de AR-GE personeli Pozisyonunda 191 personel ve AR-GE Teknisyeni pozisyonunda 26 personel alacak. Ankara ilinde ise AR-GE Personeli pozisyonunda 5 ve AR-GE Teknisyeni Pozisyonunda 5 olmak üzere toplamda 217 kişi alınacak.

Buna göre toplamda 365 kişi alınacaktır. Adaylar aşağıdan başvuru şartlarına ve her iki ilan içinde ilanların tam metinlerine ulaşarak başvuru için gerekli olan referans kodlarına ulaşabilirler.

ALIM ŞARTLARI NELERDİR?

TÜBİTAK BİLGEM alım yapacak olduğu kadrolar için adaylardan, kamu haklarından mahrum bulunmamak, erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir bulaşıcı hastalığı ve rahatsızlığı olmamak, herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak ve ayrıca ingilizce yeterlilik sınavından gerekli puanı almış olmaları gerekmektedir.

BAŞVURU TARİHLERİ VE BAŞVURU BİLGİLERİ:

Adaylar başvurularını,   "www.bilgem.tubitak.gov.tr" adresinden yapılacak olan kayıt olunacak ve kayıt işleminden sonra gerekli evraklar sisteme yüklenerek ve ilanın tam metninde belirtilen pozisyonlarda referans kodlarını eklenerek elektronik ortamda başvuru yapılacaktır.

TÜBİTAK BİLGEM Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü ve TÜBİTAK BİLGEM Bilişim Teknolojileri Enstitüsü'ne başvurular en geç 10 Ekim 2017 tarihine kadar yapılması şarttır. Adaylar aşağıdan ilanların tam metinlerine ulaşabilirler.

TÜBİTAK BİLGEM Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü Tam metni için TIKLAYINIZ.

TÜBİTAK BİLGEM Bilişim Teknolojileri Enstitüsü Tam metni için TIKLAYINIZ.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
emin
emin - 2 yıl Önce

sağ taraftaki 148 kamu personeli ilanı ile aynı bakmayın. aynı yayını sanki yeni alım yapıyormuş gibi yayınlıyor. inanmayın.