TÜBİTAK 35 Sürekli İşçi Alımı Yapıyor! KPSS Şartı Olmadan

TÜBİTAK personel alımı yapacağını belirtti. Yayımlanmış olan ilana göre TÜBİTAK bünyesindeki işçi personel eksikliğini karşılamak için Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı olmadan 35 sürekli işçi alımı yapacak. Başvuru şartları ve başvuru bilgileri şöyledir.

TÜBİTAK 35 Sürekli İşçi Alımı Yapıyor! KPSS Şartı Olmadan

TÜBİTAK personel alımı yapıyor. Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanmış olan ilana göre TÜBİTAK UZAY ( Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsü ) bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı pozisyonlarda toplamda 35 kişilik kadro ile Süreki İşçi alımı gerçekleştirecek. Ayrıca yayımlanmış olan ilana göre TÜBİTAK alımını yapacağı bu personel adaylarından Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aramıyor. Peki adaylardan aranan genel nitelikler nelerdir?

ADAYLARDAN ARANAN GENEL NİTELİKLER?

TÜBİTAK UZAY birimine başvuru yapacak adaylar bazı nitelikleri taşımak zorundadırlar. Buna göre alımlar Ankara ili için yapılacak ve adaylardan, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Alımı yapılacak olan Ar-Ge Personeli ve Ar-Ge Teknisyeni pozisyonu için belirtilen özel şartları taşımak ve yapılan İngilizce Yabancı dil sınavından geçerli puan almış olmak şartları aranacaktır.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularına ilanın yayım tarihi olan 14 Mayıs 2018 tarihi itibari ile başladılar. Buna göre başvurular en geç 04 Haziran 2018 tarihi saat 17:00 a kadar yapılması gerekmektedir. Söz konusu olan ilana başvurular, “www.uzay.tubitak.gov.tr” adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. Ayrıca başvuru için istenen belgeler ve özgeçmiş elektronik ortamda eklenmesi gerekmektedir. Bunun dışında yapılacak hiç bir başvuru kabul edilmeyecektir. İlanın tam metnini incelemek isteyen adaylar aşağıdaki bağlantıyı kullanarak detaylı bilgi sahibi olabilirler.

İlanın Tam Metni

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE