TÜBİTAK 33 Proje Personeli( Usta, Mühendis ve Teknisyen) Alım İlanı

TÜBİTAK 3 farklı alanda ilan yayımladı. KPSS şartı olmadan alım yapılacak olup toplamda 33 personel alımı yapılacak. İşte şartlar ve detayları.

TÜBİTAK 33 Proje Personeli( Usta, Mühendis ve Teknisyen) Alım İlanı

Haftanın kamu personeli alımı ilanları yayımladı. TÜBİTAK Proje personeli kapsamında KPSS şartı olmadan personel alımı yapacak. Peki kimler başvuru yapabilecek? Alımlar hangi şehide ve şartlarda yapılacak. İşte detaylar.

TÜBİTAK bünyesine iki farklı ilan ile personel alacağını belirtti. Son zamanlarda personel alımı ilanları ile gündeme gelmiş olan TÜBİTAK her gün yeni ilanlar yayımlıyor. 16 Aralık 2019 tarihli yayımlanmı olan ilanlara göre kamuya 33 kişilik kadro ile alım yapılacak. Bu kapsamda ilk yayımlanmış olan ilana göre 29 Proje Perosneli ( Usta ) alımı yapacak. Diğer ilana göre ise 4 kişili kadro ile Mühendis ve Ar-Ge Teknisyeni alımı yapacak.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NEDİR?

Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak, Askerliğini tamamlamış veya muaf olmak (erkek adaylar için), Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak. Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, gibi nitelikler aranıyor.

ÖZEL ŞARTLAR NEDİR?

Proje Personeli Usta Kadrosu için:

- Alım yapılacak alanda eğitimini tamamlamış olmak,

- Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya muaf olmak,

- Son başvuru tarihi itibarıyla 25 yaşından gün almamış olmak,

- Alanında en az 4 yıl mesleki tecrübeye sahip olmak.

BAŞVURULAR:

TÜBİTAK Personel alımı başvuruları ilanların yayım tarihi olan 16 Aralık 2019 tarihi ile başlamıştır. Ancak Proje Personeli ( Usta ) kadrosu için en geç 30 Aralı k2019 tarihine kadar başvuru alınacak. Proje Personeli ( Mühendis ve Ar-Ge Teknisyeni ) kadrosu için en geç 06 ocak 2020 tarihine kadar başvuru alınacak. İlanlar hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıkaki bağlantıları kulanabilirsiniz.

SAGE 29 PROJE PERSONELİ (USTA) İLANI

SAGE 4 PROJE PERSONELİ (MÜHENDİS VE AR-GE TEKNİSYENİ) İLANI

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE