TÜBİTAK 2 Farklı Alanda Personel Alımı Yapıyor

TÜBİTAK yapmış olduğu duyurusunda 2 farklı alanda çok sayıda personel alımı gerçekleştirecek. Başvuru şartları ve başvuru bilgileri şöyledir.

TÜBİTAK 2 Farklı Alanda Personel Alımı Yapıyor
TÜBİTAK 15 Mart 2017 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesinde bulunan personel ihtiyacını karşılamak amaçlı toplamda 32 personel alımı yapacak. Başvurular online yapılacaktır. TÜBİTAK alım yapacağı alanlar, Araştırma Destek Programları Başkanlığı ve Teknoloji Transferi ve Sanayileşme Başkanlığı Yardımcılığa alım yapılacak. 

Alım Kadroları ;

TÜBİTAK Teknoloji Transferi ve Sanayileşme Başkan Yardımcılığı birimi adı altında farklı pozisyonlara toplamda 19 personel alımı gerçekleştirecek. Alımlar Gebze/KOCAELİ ilinde yapılacaktır. 

TÜBİTAK Araştırma Destek Programları Başkanlığına 13 personel alacak. Alımlar Ankara ilinde olmak üzere farklı pozisyonlarda yapılacaktır. 

Adaylardan Aranan Genel Şartlar:

TÜBİTAK her iki alan içinde adaylardan, kamu haklarından mahrum bulunmamak, görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir rahatsızlığı ve bulaşıcı hastalığı olmamak, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmaması, Ağırlıklı lisans mezuniyet not ortalaması 4’lük sistemde en az 2,50 olmak, Lisans öğrenimini, süresi içinde ya da normal öğrenim süresinden en fazla bir eğitim - öğretim yılı gecikmeli bitirmiş olmak (herhangi bir nedenle kayıt dondurulmuş olup da belgelenmesi halinde kayıt dondurulan süre hesaba katılmayacaktır), yabancı dil sınavından puana sahip olmak şartları aranır ve bunun dışında her kadro için adaylardan özel şartlar aranır. Bunlara her alanda yapılan duyurulara bakarak görebilirsiniz. 

Başvurular ne zaman ve nasıl yapılacak ? 

Başvuruda bulunacak olan adaylar, her iki alan içinde en geç 05 Nisan 2017 tarihi saat 17:00 a kadar gerçekleştirmesi gerekmektedir. Başvurular, “www.tubitak.gov.tr” adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. Her iki duyuru içinde yapılan duyurulara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

TÜBİTAK Araştırma Destek Programları Başkanlığı
TÜBİTAK Teknoloji Transferi ve Sanayileşme Başkan Yardımcılığı

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE