TRT Yeni İlan Yayımladı: KPSS Siz Personel Alımı Yapılacak! Yüksek Maaş İmkanı

TRT yeni personel alımı ilanları yayımladı. Yüksek Maaş imkanları ile farklı kadrolarda personel alınacak olup başvuru şartları ve alım kadroları haberimizde.

TRT Yeni İlan Yayımladı: KPSS Siz Personel Alımı Yapılacak! Yüksek Maaş İmkanı

TRT Personel Alımı ilanları yayımlandı. Devamlı olarak yeni ilanlar yayımlayan TRT bugün yayımladığı duyurulara göre bümnyesindeki personel eksikliğini karşılamak için farklı alanlarda personel alımı yapacak. İşin Olsa ekibi olarak sizlere yayımlanmış personel alımı ilanlarını aktaracağız.

ALIM YAPILACAK YENİ KADROLAR:

16 Eylül 2020 tarihi itibari ile yayımlanmış olan personel alımı ilanlarına göre TRT farklı 4 kadroda alım yapacak. İşte yayımlanmış olan personel kadroları:

  • Back End Yazılımcı (MAM Projesi)
  • Front End Yazılımcı (MAM Projesi)
  • Kıdemli Front End Yazılımcı (MAM Projesi)
  • Kıdemli Back End Yazılımcı

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

TRT personel alımı için adaylardan genel olarak, Teknik Problem Çözme Kabiliyetine sahip olmak, Kalite odaklı ve detaycı, Takım çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek, Görsel tasarım ve uygulama kabiliyeti yüksek, Yeni teknolojileri öğrenme konusunda motivasyonu yüksek, Tercihen üniversitelerin bilgisayar mühendisliği bölümünden mezun, Teknik metinleri analiz edebilecek İngilizce bilgisine sahip, Veri tabanlarıve servis mimarisi konusunda yetkin gibi nitelikler aranacak.

YÜKSEK MAAŞ İMKANI:

TRT personel alımları Bilişim sektöründe yapılacak. Bu kapsamda dört yıllık Bilgisayar Mühendisliği mezunu olan bilişim sektöründe adayların maaşları en az 5 Bin TL üzerinde başlamaktadır.

BAŞVURULAR:

TRT Personel alımı için başvuru süreci başladı. Adaylar başvurularına 16 Eylül 2020 tarihi itibari ile başlayacak İnternet ortamında yapılacaktır. Adaylar " kariyer.trt.net.tr/ilan/site.aspx " İnternet adresine kayıt yaptıktan sonra Özgeçmiş ile başvuru yapabilirler.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE