TRT KPSS Şartsız Yeni Personel Alımları Yapıyor!

TRT Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS şartı olmadan yeni personel alımları yapıyor. Peki adaylar müracaatlarını nasıl yapabilir?

TRT KPSS Şartsız Yeni Personel Alımları Yapıyor!

Ülkemizin önemli yayın kuruluşları arasında yer almakta olan TRT haber, medya vb. gibi bir çok alanda ülkenin önde gelen kuruluşlarından bir tanesi olmakta olup her geçen gün büyüme oranlarını artırırken kurmuş olduğu kanallara aralıklarla personel alımlarını da sürdürmektedir. TRT'nin farklı dillerde ve farklı ülkelerde yayın yapan çok sayıda kanal olduğu için sık sık farklı dillerde personel alımları gerçekleştirilmektedir. TRT tarafından yayımlanan yeni ilanlarda Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS olmadan personel alımları yaptığı görüldü. Peki hangi pozisyonlar için personel alımları yapılıyor.

Personel Alınacak Kadrolar

Kurumsal Risk Yönetimi ve İç Kontrol Müdürü
İnsan Kaynakları Ortağı
TRT World - ÜST DÜZEY ÜRETİCİ
TRT World - ÜRETİCİ
TRT World - PROGRAM EDİTÖRÜ
TRT Arabi - YÖNETİCİ ÜRETİCİ
TRT Arabi - İLGİLİ
TRT Arabi - ÜST DÜZEY ÜRETİCİ
TRT Arabi - HABER EDİTÖRÜ
TRT Arabi - RÖPORTAJ ÜRETİCİSİ
TRT Arabi - GENEL MÜDÜR PROGRAM EDİTÖRÜ
TRT Arabi - PROGRAM EDİTÖRÜ
TRT Arabi - SENARYO EDİTÖR

Hemende yukarıda TRT'nin KPSS şartı olmadan hangi pozisyonlar için personel alımı yapılacağı belirtilmiş olup İngilizce olarak verilen kadrolar Türkçe diline çevrilerek sitemizde paylaşılmıştır. Peki adaylar müracaatlarını nasıl yapabilir?

Nasıl Başvurulur?

TRT'nin KPSS şartı olmadan personel alımı ilanına müracaat edebilmek için hemen aşağıda yer almakta olan linki tarayıcılarının url bölümüne yapıştırarak git demesi ve uygun olduğu, nitelklerinin uyum sağladığı kadrolar için müracaatlarını gerçekleştirmesi gerekmektedir. Kadrolar İngilizce dilinden Türkçe'ye çevrilerek sitemizde paylaşılmıştır yani başvuracak adayların İngilizce bilmesi gerekmektedir.

https://kariyer.trt.net.tr/ilan/site.aspx

YORUM EKLE