Trakya Üniversitesi 91 Personel Alımı Başvuruları Sona eriyor!

Trakya Üniversitesi yaptığı duyurusuna göre bünyesinde bulunan personel eksikliği için 91 kişilik kadro ile personel alımı gerçekleştiriyor. Ancak başvurular sona ermek üzere işte detaylar.

Trakya Üniversitesi 91 Personel Alımı Başvuruları Sona eriyor!

Trakya Üniversitesi geçtimiz haftalarda alım duyurusu yapmıştı. Duyuru Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapılmış olup, Trakya Üniversitesi bu duyurusuna göre bünyesine 91 kişilik boş kadro ile personel alımı yapacağını belirtmişti. Ancak adaylar başvurularını en geç 19 Haziran 2017 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, stenilen belgeler ile birlikte Trakya Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir. (Başvuru sırasında Beyan Formu doldurtulacağından posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.)

ALIM YAPILACAK KADROLAR:

Trakya Üniversitesi alım yapacağı 91 kişilik kadro ile 2 Diyetisyen, 2 psikolog, 36 hemşire, 10 Yoğun Bakım Hemşiresi, 8 Yenidoğan yoğun bakım hemşiresi, 2 Palyatif Bakım Hemşiresi, 9 Sağlık Teknikeri, 2 Laborant ve 20 Lise mezunu hemşire alımı gerçekleştirecek.

ARANAN NİTELİKLER:

Trakya Üniversitesi alım yapacak olduğu 91 kişilik boş kadro ile adaylardan bölüm ve meslek şartları dışında, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşıyor olmak, nöbet usülü çalışmasına herhangi bir engeli bulunmamak, en az lise mezunu olmak şartı ile önlisans ve lisans mezunu olmak, - Son 1 (bir) yıl içerisinde sözleşmeli personel olarak istihdam edilenlerden, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmemiş olması veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmesini tek taraflı feshetmemiş olmak, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP94, KPSSP93 ve KPSSP3 puan türünden puan almış olmak şartları aranmaktadır. 

DETAYLAR İÇİN TIKLA

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE