Toyota Personel Alımları

Toyota Personel Alımları Toyota başta otomobil olmak üzere minivanlardan büyük kamyonlara kadar değişen alanlarda üretim yapan ve geniş bir model yelpazesine sahip olan, Türkiye’nin ve  dünyanın en büyük otomotiv şirketlerinden biridir

Toyota Personel Alımları

Toyota Personel Alımları

Toyota başta otomobil olmak üzere minivanlardan büyük kamyonlara kadar değişen alanlarda üretim yapan ve geniş bir model yelpazesine sahip olan, Türkiye’nin ve  dünyanın en büyük otomotiv şirketlerinden biridir. Şirketin üç yüz binden fazla çalışanı bulunuyor. Toyota Personel Alımları ile her yıl binlerce kişiyi iş sahibi yapmaya devam ediyor. Avrupa'da önemli bir yerde olan Toyota, müşteri memnuniyeti odaklı olarak büyümeye devam ediyor. Firma Toyota Personel Alımları ile işe alacağı personelde uzun dönemli istihdam ve en uygun kişinin işe alımı yaklaşımını benimsiyor. Firma işe alma kararını başvuran adayın gelişim potansiyelini ve mevcut yetkinliklerini değerlendirilerek vermektedir. Firma adaylarda şu özellikleri aramaktadır; - Takım çalışmasına yatkınlık - Gelişime ve öğrenmeye açıklık - İletişim becerilerinde yetkinlik - Süreç ve çözüm odaklılık - Esneklik ve pozitif yaklaşım - Erkek adaylar için;askerlik görevini yerine getirmiş veya muaf olmaları - İleri seviyede İngilizce bilgisi (Yazılı ve konuşma) Firma hem beyaz yaka hem de fabrika içi çalışan almaktadır. Firmada beyaz yaka pozisyonları için işe alımda değerlendirme merkezi uygulaması yapılmaktadır. Adaylar ilk olarak ön telefonla mülakata alınmakta ve daha sonra da başka uygulamalara tabii tutulmaktadır. Adaylar değerlendirme merkezinde başarılı olduktan sonra son bir mülakata tabi tutulmaktadır.

Siz de kariyer hedeflerinizi en üstlere koyduysanız, mutlaka  ilanlarını değerlendirin. 2015 yılında hayatınızı çok değiştirecek bu ilanlar ile daha iyi bir maaş ve daha iyi bir kariyer imkanına kavuşun. Sitemize günün dilediğiniz sayesinde gelerek, ilanları inceleyebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. Tek yapmanız gereken size uygun olan pozisyonu bulmak. Eğer o pozisyon için aranan nitelikleri taşıyorsanız, rakiplerinizden bir adım öndesiniz demektir.

Başvuruda bulunmak için buraya tıklayınız.

//www.kariyer.net/toyota-otomotiv-sanayi-turkiye-a-s-is-ilanlari-c1048-p522/

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
ayhan özdemir
ayhan özdemir - 5 yıl Önce

meslek lisesi tesviye mezunuyum.izmitte ikamet ediyorum.talaşlı imalat,makina ve çelik konsurüksıyon üzerine deneyimim var.sizinle çalışmak istiyorum