Tofaş Otomobil Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor!

Tofaş Otomobil Fabrikası Anonim Şirketi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı gerçekleştirmektedir.

Tofaş Otomobil Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor!

Ülkemizin önemli otomotiv sektörü kurucularından olan Tofaş Otomobil Fabrikası Anonim Şirketi yatırımlarına ve üretimlerine ara vermeden devam ediyor. Tofaş Otomobil Fabrikası Anonim Şirketi açık pozisyonları için ilan ettiği pozisyonlar içinde personel alımı gerçekleştirmektedir.

Tofaş Otomobil Fabrikası Anonim Şirketi tarafından yeni yayımlanan ilanlara bakıldığında çok sayıda personel alımı yapılacağı görülmektedir. Peki Tofaş Otomobil Fabrikası Anonim Şirketi personel alımı detayları nedir, hangi pozisyonlar için personel alımı yapılacak.

DETAYLAR

Alım Yapacak Firma: Tofaş Otomobil Fabrikası Anonim Şirketi
Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda
İlan Edilen Farklı Pozisyon: 50'ye Yakın

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Tofaş Otomobil Fabrikası Anonim Şirketi tarafından yayımlanmış ilanlara bakıldığında Türkiye geneli 50'ye yakın kadro için personel alımı yapılacağı görülmektedir. Peki alım yapılacak pozisyonlar nelerdir.

Yedek Parça Bölge Yöneticisi
Risk Yönetim Uzmanı
Muhasebe Uzmanı
Montaj Süspansiyon Ürün Proses Uzmanı
İşyeri Hekimi

Yazılım Ve Sistem Destek Uzmanı
Kalıp Proje Mühendisi
Üretim Kalite Mühendislik Uzmanı
Malzeme Denetleme Uzmanı
Tasarım Uzmanı
Üst Düzey Yönetici Asistanı

BAŞVURULAR

Tofaş otomobil fabrikası yukarıda verilen pozisyonlar başta olmak üzere çok sayıda pozisyon için personel alımı gerçekleştirmektedir. Peki adaylar TOFAŞ bünyesinde istihdam etmek için nasıl başvuru yapabilir. Aşağıda ilgili pozisyonlar için müracaat linki verilmiştir. Başvuru yapmak isteyen adayların ilgili formları doldurması gerekmektedir.

https://goo.gl/P43VzN
TÜM İLANLARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE