Ticaret Bakanlığı Yapacağı Personel Alımına ilişkin Kura Çekimi Hakkında Detayları Açıkladı

Ticaret Bakanlığı kendi bünyesinde çalıştırmak üzere yapacağı sözleşmeli personel alımı sözlü sınav sonuçlarını açıkladı. Personel alımlarının tamamlandıktan sonra kurum şartlarına uyarak başvuruyu geçen adayların kura çekim işlemlerinin yapılacağını sınava giren adaylara açıkladı.

Ticaret Bakanlığı Yapacağı Personel Alımına ilişkin Kura Çekimi Hakkında Detayları Açıkladı

Ticaret Bakanlığı resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan duyuruya göre sözleşmeli personel alımlarına yönelik adayları yakından ilgilendiren bir duyuru yayınlandı. Ticaret Bakanlığı tarafından yayınlanan duyuruya göre Bakanlık bünyesinde çalışmak üzere yapılan personel alımı için gerçekleştirilen sözlü sınavlar sonucu başarılı bir şekilde geçen adaylara yönelik bir kura çekimi işleminin gerçekleşeceği açıklandı. Kura çekimi işleminden sonra çalışmaya hak kazanan adayların görev yerlerinin belirleneceği açıklandı.

BAKANLIKTAN YAYIMLANAN RESMİ DUYURU

"Sözleşmeli personel alımı kapsamında 21.06.2018 - 20.07.2018 tarihleri arasında yapılan sözlü sınavı kazanan adaylar için atama yapılacak yerlerinin tespitine ilişkin kura çekimi 11.10.2018 Perşembe günü saat 14:30 ‘ da Bakanlığımız Konferans Salonunda bilgisayar ortamında gerçekleştirilecektir. Dileyen herkes kura çekimine katılabilir. (Katılım zorunlu değildir.) Not: Kura sonuçları gün içerisinde Bakanlığımız web sayfasında yayınlanacaktır." duyurusu Ticaret Bakanlığı resmi internet sayfasından yayınlandı.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE