THY Personel Alımı Yapacak

Türk Hava Yolları yayınladığı bildiri ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere teknik personel alımı yapacağını duyurdu.

THY Personel Alımı Yapacak
Türkiye başta olmak üzere onlarca ülkede en tanınan hava yolu firması olan Türk Hava Yolları sürekli personel alım ilanları vermeye devam ediyor. Söz konusu havayolu şirketi interaktif ilan siteleri aracılığı ile alım yapacağı pozisyonları belirttiği gibi kendi resmi internet sitesi üzerinden de alım yapılacak olan pozisyonlar kamuoyuna duyurulmaktadır. Müşteri memnuniyetine oldukça önem veren Türk Hava Yolları genel olarak Çağrı Merkezi personeli alımı yapmaktadır. Yeni yayınlanan bildiri ile kendi bünyelerinde teknik personel pozisyonunda istihdam etmek üzere personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Kimler Başvurabilir

Türk Hava Yolları Teknik Personel alımı yapacağını duyurdu peki bu ilana kimler başvurabilir.
Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olmak
İşi yapar vaziyette olmak
Sağlık sorunun işe uygun olması
Sivil Havacılık Yüksekokulu veya Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesini bitirmek
-Uçak Bakım Gövde Motor
-Uçak Bakım, Havacılık Elektrik, Elektronik
Sicili temiz olmak
İngilizceyi iyi bilmek

Yukarıda verilmiş olan niteliklere saihp olan personeller Türk Hava Yollarını açmış olduğu teknik personel ilanına başvuru yapabilmektedir. Söz konusu ilana başvuru yapmak isteyen adaylar aşağıda verilmiş olan linki takip edebilir. Verilmiş olan link aracılığı ile adaylar nitelikleri detaylı şekilde öğrenebileceği gibi işin ayrıntılarını da detaylı şekilde öğrenebilir ve Türk Hava Yollarına pozisyon için öz geçmiş formu bırakabilir.

www.secretcv.com/thy-teknik-a-s/ucak-bakim-teknisyeni-is-ilanlari-760977 

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
İSMET
İSMET - 4 yıl Önce

İŞ İLANİ İÇİN