THY Lise Mezunu Kabin Memuru Alımı Yapacak! 1.000 Kişi!

Türk Hava Yollarına lise mezunu kabin memuru alımı yapılacak. Başvurular başladı. Kabin memuru alımlarına başvuru yapacak adaylara yönelik olarak, başvuru şartlarını, başvuru tarihleri ve diğer detayları haberimizden bulabilirsiniz.

THY Lise Mezunu Kabin Memuru Alımı Yapacak! 1.000 Kişi!

Türk Hava Yolları lise mezunu kabin memuru alımı yapacak.

THY personel alım ilanlarına göre kabin ekibi personeli olmak isteyen adaylar için İstanbul ilinde görevlendirilmek üzere 1000 kişi istihdam edilecek. Türk hava Yollarında görev yapmak isteyen adaylar başvuru şartlarını ve başvurulara ilişkin detayları merak etmekteler.

BAŞVURU DETAYLARI;

Adaylar yapılacak olan seçme ve değerlendirmelerin ardından alınacak olan eğitimler öncesinde uçuş için uygun olduklarını belirten sağlık raporu istenilecek. Adaylar eğitimlerini İstanbul ilinde tamamlayacaklar ve mevcut servis ve yemekhaneden yararlanacaklar. eğitimlerin ardından ise kabin ekibi üyesi olarak göreve başlayacaklar. Adaylar İstanbul ilinde görev yapacaklar. Adaylar kazandıkları takdirde üniformalı olarak görev yapacakları belirtildi.

Başvurularda belirtilen ilan kriterlerin karşılanması ve başvuru şartlarına uyan adayların başvuru yapması istenildi. Başvuru şartlarına uymayan adayların süreç dışı bırakılacağı uyarısı yapıldı.

İlan detayları için: https://goo.gl/7b4cbE

İŞİN OLSA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sercan akcicek
Sercan akcicek - 2 yıl Önce

Belirtilen linklere tıklayanmiyorum ve linki kopyala tuşuna basınca link kopyalanmiyor duzeltebilir misiniz