THY, Kızılay ve THK Tecrübeli, Tecrübesiz Personel Alımı Yapacak!

Türk Hava Yollarına, Türk Hava Kurumuna ve Türk Kızılayı Türkiye genlinde tecrübesiz, tecrübeli, lise, ön lisans ya da lisans mezunu çok sayıda personel alımı yapacak. İşte detaylar..

THY, Kızılay ve THK Tecrübeli, Tecrübesiz Personel Alımı Yapacak!

Eğitim düzeyinde en az lise mezunu, önlisans ya da lisans mezunu olan ve iş arayışında bulunan adaylara müjdeli haber. Türkiye’nin önemli kurumlarından 3 tanesi tecrübe şartı olmadan ya da tecrübeli olarak istihdam edilmek üzere bir çok ilde görevlendirmek üzere personel istihdamları yapacağını açıkladı. Bu alımlarda açıklanan detaylar ise şu şekilde;

Kızılay kariyer portalı üzerinden açıklanan çok sayıda personel alımı bulunuyor. Bu alımlarda kadrolar ise şu şekilde; Doktor , Finans ve Hazine Yönetimi Yetkilisi, Genel Başvuru, İletişim Asistanı, Sosyal Hizmet Uzmanı, Tıbbi Laboratuar Teknikeri Stajyeri kadrolarında olacak.

KIZILAY PERSONEL ALIMI;

Finansal ve Hazine Yönetim Yetkilisi alımlarında adayların en az iki yıl iş tecrübesi aranacak. Adayların lisans mezunu olmaları gerekiyor. Mali konularda ve bankacılık alanında bilgi sahibi olmaları, iyi derecede office bilgisini olması, ileri derece SA kullanabilmesi gerekli olan diğer şartlardan bir tanesi olarak açıklandı.

Sosyal Hizmet Uzmanı kadrosundaki alımlarda Sosyal Hizmetler bölümünden mezun olmak ve 2 yıl iş tecrübesine sahip olmak istenilmektedir. Ayrıca bu alandaki başvurularda Kürtçe ya da İngilizce dillerini bilmek gerekmektedir.

İletişim uzmanı alımlarında iletişim fakültesinden mezun olmak tercih sebebi olacaktır. iyi derecede İngilizce bilmek 1 yıl iş tecrübesine sahip olmak gerekiyor. Diğer yandan erkek adayların askerliğini tamamlamış ya da ertelemiş olmaları istenilmektedir. Üniversite ya da lise öğrenime devam eden öğrenciler için staj başvuruları da yapılabilecek.

İlanlara erişmek için: //www.kizilaykariyer.com/ adresini ziyaret ediniz.

TÜRK HAVA YOLLARI PİLOT VE KABİN EKİBİ PERSONELİ;

Türk Hava Yolları A.O. kabin ve uçuş ekibind eyer almak üzere 2. pilot alımları yapacak. Bu alımlarda adaylara uçuş eğitimi verilecek. Tipi belli olmayan uçak tiplerinde de 2. pilot alımları başvuruları devam ediyor. Similatör uçuş öğretmeni kaptan pilot dar gövde uçuş için B737-A320 tip uçaklarda pilot alımları geniş tip uçaklarda A330, A340 ve B777 uçaklarında kaptan pilot alımları devam ediyor. Türk Hava Yolları personel alımları sadece bununla sınırlı değil.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI: Adayların başvuru genel şartlarına T.C. vatandaşı olmaları en az lise mezunu olmaları, askerliğini tamamlamış olmaları, yaş şartını taşımaları, adli sicil kaydının temiz olması istenilmektedir. Başvuru detayları için https://careers.turkishairlines.com/acik-pozisyonlar adresi üzerinden detaylı bilgileri edinebilirsiniz.

TÜRK HAVA KURUMU PERSONEL ALIMI;

Türkiyenin havacılık alanında önemli görevler üstlenen kurumlarından bir tanesi olan Türk Hava Kurumu Nevşehir ilinde bulunan iştirak kuruluşu için sıcak hava balonu pilotu alımı yapacak. Bunun için başvurular 25 Ağustos tarihine kadar devam edecek. Adayların başvuru şartlarında 425.000 cuff sıcak hava uçurtma sertifikasına sahip olması istenilmekte ve tecrübe şartlarına uygun olmaları gerekmektedir.

İlan detayları için tıklayın

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2019, 18:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahmut 47
Mahmut 47 - 2 yıl Önce

Ben bu ise gonulluyum illkoretim mezunuyum