THY Bin 600 Kabin Memuru Alımları İçin Geri Sayım Başladı!

Türk Hava Yollarına 1600 kabin memuru alımı yapılması bekleniyor. THY Genel Müdürü Bilal Ekşi geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarda 41 uçak daha geleceğini, filonun genişlemesiyle kabin memuru alımları olacağı müjdesini verdi. İşte detaylar..

THY Bin 600 Kabin Memuru Alımları İçin Geri Sayım Başladı!

Türk Hava Yollarına 1600 kabin memuru alımı yapılacak.

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi yapmış olduğu açıklamalarda şirketin filosunun genişlemesine bağlı olarak 1600 kabin memuru kadrosunda alımların yapılacağı müjdesini verdi.

1600 KABİN MEMURU ALIMI YAPILACAK;

Kokpit ve uçuş ekibi personellerinde ihtiyaç bulunan kadrolardaki alımlarına devam eden THY, 2019 yılında kabin memuru alımlarını arttıracak. Türk hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi Türk hava Yollarının 2019 yılında 41 yeni uçağın daha geleceğini, bazı uçakların ise filodan çıkartılacağını açıkladı. Buna bağlı olarak 2019 yılında 1000 pilot alımı yapılacak. Kabin memuru kadrosunda ise 1600 kişi daha alınacak.

THY DEVAM EDEN ALIMLAR;

THY yetiştirilmek üzere 2. pilot kaptan pilot uçuş öğretmeni kadrolarındaki başvurular devam ediyor. Adayların uçuş tecrübesine sahip yada yetiştirilmek üzere dar-geniş gövdeli uçaklarda görevlendirilmek üzere başvuru yapabilecek. Yetiştirilmek üzere kaptan pilot yada 2. pilot alımları ile diğer alımlara online olarak başvuru yapılabilecek. İlanlara erişmek için tıklayın

Yayımlanması beklenen THY kabin memuru alım ilanlardan anında haberdar olmak için İşin Olsa Mobil Uygulaması ve facebook gurubumuz üzerinden bizleri takip ederek anında bildirim alarak takip edebilirsiniz.

İşin olsa mobil uygulaması

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2019, 11:13
YORUM EKLE